Взяти кредит в Чернігові

Сума
Скільки Ви хочете отримати
500 грн 20000 грн
На який термін
7 днів 30 днів
Інформація про кредит:
Ви берете:
до:
Знижка:
30%
До сплати:
5 490 грн 5 343 грн

Вартість продовження:
7 днів:
15 днів:
30 днів:
500 грн
975 грн
1575 грн

Оформити кредит

Терміново потрібні гроші? Отримайте кредит онлайн в Черніговідля вирішення будь-яких фінансових питань, навіть не виходячи з дому.
Банківські організації завжди запитують, навіщо і на які цілі будуть направлені кредитні кошти, але Credit365 - не банк! Ми перераховуємо гроші на картrу будь-якого українського банку, не питаючи ваших мотивів і цілей. Приділіть кілька хвилин для реєстрації на сайті та оформлення заявки на кредит, і вже менш ніж за 15 хвилин гроші будуть на вашій картці.

Все онлайн

Не потрібно відходити
від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту
Сервіс Credit365, пропонує отримати гроші на карту в Чернігові і вирішити будь-яку фінансову халепу в короткі терміни.

Переваги онлайн-кредиту в Чернігові від Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Кредит на картку в Чернігові за 15 хвилин – оформляйте заявку на отримання позики в Credit365 за лічені хвилини, використовуючи зручний кредитний калькулятор, і отримуйте гроші на карту, відразу ж після її схвалення.
Ніяких довідок, застави та поручителів – тепер не потрібно оббивати пороги відділень банків або інших організацій. Просто заповніть заявку на сайті і отримуйте гроші на особисту банківську картку.
Отримайте кредит, не виходячи з дому – для оформлення заявки потрібен тільки пристрій (смартфон, планшет, ноутбук або комп'ютер), підключений до інтернету. А після того, як заявка буде схвалена, гроші надійдуть на вашу банківську картку.
Найнижча відсоткова ставка на онлайн-кредити по всій Україні – від 0.7% до 1.4%.
Кредити на будь-які цілі і потреби – отримайте від 500 грн до 20000 грн на термін від 7 до 30 днів без довгих пояснень, і вирішуйте свої фінансові неприємності швидко.
Економте свої гроші, погашаючи і продовжуючи кредити бонусами! Отримуйте бонуси за своєчасне погашення кредитів, відгуки в мережі про роботу сервісу та запрошення друзів.

Як отримати швидкий кредит в Чернігові в Credit365?

Скористайтеся кредитним калькулятором. Перейдіть на сайт Credit365 і виберіть потрібну суму і термін кредиту, а система автоматично розрахує дату і суму для повернення позики.
Зареєструйте Особистий кабінет. Щоб створити Особистий кабінет в нашому сервісі, необхідно вказати номер телефону, адресу електронної пошти і придумати персональний пароль для входу.
Прочитайте умови кредитного договору. Ознайомтеся з положеннями кредитного договору.
Заповніть заявку. Вкажіть свої ПІБ, ІПН, адресу проживання і місце роботи.
Додайте і верифікуйте банківську картку. Для того, щоб виключити можливість шахрайства, необхідна верифікація вашої особистої банківської картки. Введіть номер, термін дії та CVV-код картки, на яку бажаєте отримати кредит, після цього система тимчасово заблокує на вашому рахунку суму до 1 грн. Як тільки Ви отримаєте СМС-повідомлення від банку про блокування суми, введіть її значення в спеціальне поле.
Підпишіть "Заявку на кредит". Для цього, натисніть «Згоден з умовами угоди» і введіть секретний код з смс-повідомлення.

Хто може взяти терміново кредит в Чернігові від Credit365?

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Якщо ви шукаєте місце, де можна взяти швидкий мікрокредит в Чернігові, то рекомендуємо звернутися в наш сервіс. Ми пропонуємо кредит від 500 грн до 20 000 грн, на термін від 7 до 30 днів, для кожного громадянина України, якому виповнилося 18 років на момент звернення.
Хоч негативна кредитна історія не є гарантією відмови в кредиті, важливо не допускати діючих прострочень за іншими кредитами.
Все що вам потрібно для подачі заявки на отримання кредиту в Credit365 - будь-який пристрій з підключенням до інтернету, паспорт та ідентифікаційний код.

Як погасити кредит в Credit365 (Чернігів)

Коли термін кредиту закінчиться, ви зможете переконатися, в тому, що продовження і повернення кредиту може бути таким же зручним, як і оформлення. Повернути кредит ви зможете максимально комфортно - онлайн або готівкою. Для оплати кредиту онлайн, перейдіть до Особистого кабінету Credit365, в онлайн-банкінг або на сайт EasyPay і зробіть оплату.
Щоб зробити продовження кредиту або повернути його готівкою, знайдіть будь-який з терміналів iBox, EasyPay, ПриватБанк або відвідайте касу будь-якого найближчого банківського відділення.

Оформляйте кредит в Чернігові тут і зараз

Якщо вам знадобилося взяти терміновий кредит в Чернігові, то послуги Credit365 будуть завжди доречні. Ми пропонуємо Вам особистого фінансового помічника, який завжди і всюди під рукою.
Отримуйте кошти від нашого сервісу на будь-які потреби, досягнення будь-яких цілей і робіть це дуже швидко. А якщо зіткнетеся з будь-якими труднощами в момент реєстрації, зателефонуйте на гарячу лінію нашого сервісу - 0-800-210-365, і наші фахівці допоможуть вам на будь-якій стадії оформлення позики.
Оформити кредит
Додаткова інформація
Credit365
Контактна інформація
ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Місцезнаходження: вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001.. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №877. Приклад розрахунку річної процентної ставки: сума кредиту – 1000 грн; строк кредиту - 7 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 1069 грн.
APR - 357,7%.
Фінансова відповідальність
У разі невиконання позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію позичальника і, можливо, на його кредитному рейтингу. У разі прострочення платежу або непродовження позичальником терміну надання кредиту, з дня, наступного за днем закінчення строку повернення кредиту, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 1,5% від загальної суми кредиту, до моменту фактичного повернення кредиту.
Продовження строку користування кредитом
Позичальник може необмежену кількість разів продовжувати кредит (встановлювати нову дату повернення кредиту), сплативши комісію в установленому Офертою розмірі.