Взяти кредит в Херсоні

Сума
Скільки Ви хочете отримати
500 грн 20000 грн
На який термін
7 днів 30 днів
Інформація про кредит:
Ви берете:
до:
Знижка:
30%
До сплати:
5 490 грн 5 343 грн

Вартість продовження:
7 днів:
15 днів:
30 днів:
500 грн
975 грн
1575 грн

Оформити кредит

Якщо вам терміново знадобилися гроші, зверніться на сайт Credit365 і залиште заявку на отримання кредиту онлайн в Херсоні. Ми не банк і не вимагаємо їхати до нас в офіс, надавати заставу, поручителів і багато документів. Отримайте кредит вже протягом 15 хвилин після оформлення заявки, надавши лише паспорт і ідентифікаційний код.

Все онлайн

Не потрібно відходити
від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту
Все, що потрібно для отримання кредиту на карту (Херсон) в нашому сервісі - приділити 5 хвилин на реєстрацію і оформлення заявки. І вже протягом 15 хвилин чекайте гроші на особисту картку.

Переваги кредиту онлайн в Херсоні в Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Швидкий кредит онлайн на карту, в Херсоні, де б ви не були. Отримайте терміновий кредит, не виходячи навіть з дому - достатньо мати лише пристрій (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон) з підключенням до інтернету і карту будь-якого банку України.
Гроші на картку через 15 хвилин після подачі заявки – миттєво, на кредитні, зарплатні та будь-які платіжні картки банків в Україні.
Без відвідування офісів, зборів документів і довідок. Ніяких застав і поручителів для отримання грошей на карту в Херсоні в сервісі Credit365.
Користуйтеся послугою продовження (пролонгації) кредиту. Наближається дата повернення кредиту, а повертати поки нічим? Продовжіть термін користування кредитом на 7, 15 чи 30 днів і уникайте нарахування штрафів, пені та негативних оцінок в кредитній історії.
Гнучка бонусна система. Отримуйте бонуси за відгуки в мережі про роботу нашого сервісу, запрошення друзів і своєчасні погашення кредитів і витрачайте їх на повернення і продовження позик.

Як отримати швидко займ в Херсоні в Credit365?

Отримайте гроші на карту в Херсоні за 15 хвилин:
Скористайтеся на кредитним калькулятором на сайті Credit365, виберіть суму і термін кредиту (зверніть увагу, що система розрахує суму і дату повернення, для зручності). Далі натисніть «Оформити кредит».
Зареєструйтеся в нашому сервісі. Для створення особистого кабінету вам необхідно ввести номер телефону, адресу електронної пошти та придумати пароль.
Прочитайте кредитний договір і погодьтеся з його умовами.
Додайте банківську карту. Цей крок необхідний для виключення можливості шахрайських дій з вашою карткою. Вам необхідно ввести дані банківської картки, а потім, вказати точну суму, яку система тимчасово заблокує на ній (сума до 1 грн).
Підпишіть кредитний договір, за допомогою електронного цифрового підпису.

Хто може отримати гроші на карту в Херсоні від Credit365?

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Хочете взяти кредит терміново (Херсон)? – Credit365 допоможе вам в цьому! Отримайте терміновий кредит від нашого сервісу, якщо ви є громадянином України, вам виповнилося 18 років і ви не маєте прострочень за кредитами. Вам знадобиться тільки завантажити скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду і вказати банківську карту, для отримання коштів на неї.
Важливо! Отримайте кредит в нашому сервісі, навіть якщо у вас немає кредитної історії - ми розглядаємо кожну заявку індивідуально і видаємо кредити на будь-які цілі.

Як погасити кредит від Credit365 в Херсоні?

Якщо дата повернення кредиту вже підійшла, Ви можете здійснити оплату, будь-яким з наступних способів - онлайн або готівкою. Якщо вам зручно погасити або продовжити кредит через інтернет - скористайтеся Особистим кабінетом, інтернет-банкінгом або переходьте на сайт Easy Pay .
Готівкою можна оплачувати кредит в будь-якому з наступних терміналів - ПриватБанк, iBox або EasyPay, а також в касі будь-якого банку.

Оформити кредит в Херсоні

Терміново потрібні гроші на невідкладні потреби? Credit365 пропонує вам до 20 000 грн на вирішення будь-яких фінансових питань. Натисніть на кнопку «Оформити кредит», нижче і гроші до зарплати в Херсоні надійдуть на вашу карту протягом декількох хвилин.
Оформити кредит
Додаткова інформація
Credit365
Контактна інформація
ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Місцезнаходження: вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001.. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №877. Приклад розрахунку річної процентної ставки: сума кредиту – 1000 грн; строк кредиту - 7 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 1069 грн.
APR - 357,7%.
Фінансова відповідальність
У разі невиконання позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію позичальника і, можливо, на його кредитному рейтингу. У разі прострочення платежу або непродовження позичальником терміну надання кредиту, з дня, наступного за днем закінчення строку повернення кредиту, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 1,5% від загальної суми кредиту, до моменту фактичного повернення кредиту.
Продовження строку користування кредитом
Позичальник може необмежену кількість разів продовжувати кредит (встановлювати нову дату повернення кредиту), сплативши комісію в установленому Офертою розмірі.