Продовження кредиту

Що таке продовження кредиту і як його продовжити в Credit365?

Продовження кредиту - дуже популярна серед наших клієнтів послуга, яка дозволяє збільшити термін користування кредитними коштами, і “заморозити” нарахування відсотків за кредитом, на обраний період. Сплативши пролонгацію, ви переносите дату повернення позикових коштів на 7, 15 або 30 днів.

Скористатися послугою

Заморожуємо нарахування комісії за кредитом

Дні сплаченого продовження просто додаються до вашого терміну кредитування, а нарахування комісії за кредитом зупиняється

Продовження кредиту - це зручно!

Ми орієнтовані на допомогу клієнтам в складних фінансових ситуаціях. Навіть якщо у вас виникли проблеми з поверненням кредиту з особистих причин - затримують зарплату, терміново знадобилися гроші на непередбачені потреби і т.п., ви завжди можете продовжити термін кредиту і спокійно вирішувати особисті проблеми.

Продовжувати кредит можна скільки завгодно.

Навіть якщо ви вже багато разів продовжуєте позику, не оплачуючи тіло кредиту, це не вплине на вашу кредитну історію і клієнтський рейтинг в нашій компанії.

Як продовжити кредит?

Оберіть відповідний термін продовження кредиту і внесіть оплату. Після цього, ви отримаєте смс-повідомлення, та Угоду про продовження кредиту на електронну пошту.

Вартість продовження кредиту ви завжди можете побачити в Особистому Кабінеті або уточнити у Служби підтримки за телефоном: 0 (800) 210-365 (безкоштовна гаряча лінія).

Продовжити кредит

Через Особистий Кабінет - банківською карткою

Зайдіть до Особистого кабінету і оберіть відповідний термін продовження на вкладці "Мої Кредити". Потім, натисніть на кнопку "Продовжити кредит" і дотримуйтеся подальших рекомендацій на строрінках сайту.

Через термінали самообслуговування EasyPay, iBox

Перейдіть в розділ "Банки і страхування" на терміналі, знайдіть "Credit365" і виберіть відповідний тип продовження (7, 15 або 30 днів). Далі, дотримуйтеся порад терміналу. Детальніше

Через інтернет-банкінг або касу банку, за реквізитами нашої компанії:

ТОВ «АІА ФІНАНС ГРУП»
код ЄДРПОУ: 41184403
р/р: UA083395002600000067418000001
в АТ «ТАСКОМБАНК»
МФО: 339500

Важливо пам'ятати, що продовжувати кредит в Credit365 краще заздалегідь - до того, як настане дата повернення. Це позбавить вас зайвих повідомлень і дзвінків.

Скористатися послугою