Що таке продовження кредиту?

Що таке продовження (пролонгація) кредиту?

Продовження кредиту - дуже популярна серед наших клієнтів послуга, яка дозволяє збільшити термін користування кредитними коштами, і “заморозити” нарахування відсотків за кредитом, на обраний період. Сплативши пролонгацію, ви переносите дату повернення позикових коштів на 7, 15 або 30 днів.

Збільшує
термін кредиту
Припиняє
нарахування комісії
Не впливає
на кредитну історію

Наближається термін повернення кредиту, а грошей немає? Вам не потрібно перекредитовуватися або позичати гроші!
Якщо необхідно більше часу для повернення позики, то послуга продовження від Credit365 - оптимальне рішення! Просто оплатіть продовження кредиту на необхідний термін, і користуйтеся кредитом довше, без дзвінків і відміток в кредитній історії.

Для того щоб скористатися послугою продовження, не обов'язково чекати дня оплати – збільшуйте термін користування кредитом в будь-який час. Дні сплаченого продовження просто додадуться до вашого поточного терміну кредитування, а нарахування комісії за кредитом зупинеться.

Продовження кредиту - це зручно!

Ми орієнтовані на допомогу клієнтам в складних фінансових ситуаціях. Навіть якщо у вас виникли проблеми з поверненням кредиту з особистих причин - затримують зарплату, терміново знадобилися гроші на непередбачені потреби і т.п., ви завжди можете продовжити термін кредиту і спокійно вирішувати особисті проблеми.

Ви можете продовжувати кредит стільки разів, скільки вам буде потрібно. Навіть якщо ви вже багато разів продовжуєте позику, не оплачуючи тіло кредиту, це не вплине на вашу кредитну історію і клієнтський рейтинг в нашій компанії.

Як продовжити кредит?

Оберіть відповідний термін продовження кредиту і внесіть оплату. Після цього, ви отримаєте смс-повідомлення, та Угоду про продовження кредиту на електронну пошту.
Вартість продовження кредиту ви завжди можете побачити в Особистому Кабінеті або уточнити у Служби підтримки, за телефоном: 0 (800) 210-365 (безкоштовна гаряча лінія).

Оплатити продовження кредиту можна:

Через Особистий Кабінет - банківською картою.
Зайдіть до Кабінету і оберіть відповідний термін продовження на вкладці "Мої Кредити". Потім, натисніть на кнопку "Продовжити кредит" і дотримуйтеся подальших рекомендацій на строрінках сайту.

Як продовжити кредит?

Через термінали самообслуговування EasyPay, iBox.
Перейдіть в розділ "Банки і страхування" на терміналі, знайдіть "Credit365" і виберіть відповідний тип продовження (7, 15 або 30 днів). Далі, дотримуйтеся порад терміналу.

Через інтернет-банкінг або касу банку, оформивши переказ на реквізити нашої компанії:
ТОВ «АІА ФІНАНС ГРУП»
код ЄДРПОУ: 41184403
р/р: 26502052600490
в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО: 300711

Важливо пам'ятати, що продовжувати кредит в Credit365 краще заздалегідь - до того, як настане дата повернення. Це позбавить вас зайвих повідомлень і дзвінків.