Взяти кредит в Житомирі

Сума
Скільки Ви хочете отримати
500 грн 20000 грн
На який термін
7 днів 30 днів
Інформація про кредит:
Ви берете:
до:
Знижка:
30%
До сплати:
5 490 грн 5 343 грн

Вартість продовження:
7 днів:
15 днів:
30 днів:
500 грн
975 грн
1575 грн

Оформити кредит

Хочете отримати кредит онлайн в Житомирі - звертайтеся до Credit365! Наш сервіс пропонує оформити кредит, не виходячи з дому - потрібно лише скористатися особистим комп'ютером (ноутбуком, планшетом, смартфоном), підключеним до інтернету. Вже через 15 хвилин після подачі заявки ви отримаєте гроші на особисту картку, вказану під час реєстрації. Від вас не потрібно багато документів, довідок і поручителів - лише паспорт, ідентифікаційний код і картка будь-якого банку України.

Все онлайн

Не потрібно відходити
від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту
Приділіть 5 хвилин на реєстрацію і оформлення заявки, і отримайте кредит на карту (Житомир) від нашого сервісу.

Переваги кредиту онлайн в Житомирі в Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Оперативно. Отримайте кредит вже через 15 хвилин після подачі заявки онлайн.
Ніяких довідок і візитів в офіс. Credit365 відмовився від бюрократії і не вимагає від вас візитів в офіс, надання якихось документів і довідок, застави та поручителів. Всього 5 хвилин на реєстрацію і подачу заявки, і отримуйте кредит, навіть не виходячи з дому.
Потрібен тільки інтернет, паспорт і код. Для подачі заявки необхідно тільки пристрій (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон), підключений до інтернету, завантажити скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду.
Кредит на будь-яку карту. Чекайте гроші на будь-яку картку (зарплатну, кредитну, іншу платіжну) протягом 15 хвилин після оформлення заявки.
Послуга продовження (пролонгації) кредиту. Збільшуйте термін користування кредитними засобами на 7, 15 і 30 днів всього в кілька кліків і уникайте нарахування штрафів, пені та негативної інформації в кредитній історії.
Бонуси. Отримуйте бонусні бали за відгуки в мережі, своєчасне погашення кредитів і запрошення друзів, та розраховуйтесь отриманими балами за продовження і повернення кредиту.

Як отримати швидко займ в Житомирі в Credit365

Для того щоб взяти кредит терміново в Житомирі вам необхідно:
Скористатися кредитним калькулятором на сайті Credit365. Оберіть суму і термін кредиту та натисніть на кнопку «Оформити кредит». Система автоматично розрахує суму і дату повернення.
Створити особистий кабінет. Вкажіть номер мобільного телефону, e-mail адресу і придумайте пароль.
Оформити заявку на отримання кредиту. Прочитайте кредитний договір і заповнюйте поля, де це необхідно.
Додати банківську картку. Вкажіть номер вашої картки, на яку хочете отримати кредит.
Підписати кредитний договір. Зробити це можна, натиснувши кнопку «Приймаю умови угоди».

Хто може отримати гроші на карту в Житомирі від Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Ви громадянин України, вам вже виповнилося 18 років, і немає прострочень за кредитами, а гроші потрібні тут і зараз? Credit365 пропонує гроші на карту з найнижчою кредитною ставкою в Україні (0.7% до 1.4%). Приділіть всього 5 хвилин і зареєструйтеся на сайті та отримайте необхідну суму на будь-яку банківську карту.

Як погасити кредит від Credit365 в Житомирі

Ми зробили все, щоб ви могли не тільки зручно отримати швидкий кредит на карту в Житомирі, а й комфортно повернути його. Погашати кредит ви можете як онлайн (через Особистий кабінет, інтернет-банкінг, сайт Easy Pay), так і готівкою - термінал ПриватБанк, iBox, Easy Pay або через касу банку.

Оформити кредит в Житомирі

Хочеться дозволити собі більше, або просто потрібні гроші до зарплати в Житомирі? Наш сервіс вже готовий допомогти вам і перерахує кошти для будь-яких цілей. Від вас потрібно тільки оформити заявку на отримання кредиту і всього за 15 хвилин гроші вже будуть на вашій картці.
Оформити кредит
Додаткова інформація
Credit365
Контактна інформація
ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Місцезнаходження: вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001.. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №877. Приклад розрахунку річної процентної ставки: сума кредиту – 1000 грн; строк кредиту - 7 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 1069 грн.
APR - 357,7%.
Фінансова відповідальність
У разі невиконання позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію позичальника і, можливо, на його кредитному рейтингу. У разі прострочення платежу або непродовження позичальником терміну надання кредиту, з дня, наступного за днем закінчення строку повернення кредиту, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 1,5% від загальної суми кредиту, до моменту фактичного повернення кредиту.
Продовження строку користування кредитом
Позичальник може необмежену кількість разів продовжувати кредит (встановлювати нову дату повернення кредиту), сплативши комісію в установленому Офертою розмірі.