Бонусна програма

Спеціально для постійних клієнтів ми розробили бонусну програму. Залишайте відгуки про наш сервіс, запрошуйте друзів стати нашими клієнтами і отримуйте бонуси. Використовуйте бонуси для продовження або часткового погашення кредиту, та економте свої гроші.
З Правилами бонусної програми можна ознайомитись тут.

Як отримати бонуси?

Cпосіб 

Отримуйте бонуси за кожен, своєчасно погашений кредит

Найпростіший спосіб отримати бонуси, не докладаючи додаткових зусиль. Не допускайте прострочень – і отримуйте бонусні бали. Це як отримати премію тільки за те, що прийшов на роботу. Кількість бонусів залежить від суми та строку погашеного кредиту.
Перевірити бонусний рахунок, і використати бонуси для продовження або погашення кредиту, можна в Особистому кабінеті.

Cпосіб 

Запросіть друга стати нашим клієнтом

Ми нараховуємо 500 бонусів за кожного, залученого Вами друга або знайомого. Розкажіть другу про наш сервіс та надішліть SMS-повідомлення або електронний лист, з Вашого Особистого кабінету на нашому сайті. Коли Ваш друг отримає перший кредит, ми перерахуємо 500 бонусів на Ваший бонусний рахунок. Ви можете запросити необмежену кількість друзів. Більше друзів – більше бонусів.

Cпосіб 

Залиште відгук про компанію

Щоб отримати бонуси, поділіться враженнями від співпраці з Credit365, на сторінці будь-якої з наших спільнот в соціальних мережах:
Facebook
Google+.
YouTube

Відправте посилання на свій відгук, через спеціальну форму в своєму Особистому кабінеті. Після перевірки, ми зарахуємо 50 бонусів на Ваш бонусний рахунок. Якщо у Вас є акаунти в кожній з соціальних мереж — залиште відгук у кожній зі спільнот, та отримайте в п’ять разів більше бонусів. Перед розміщенням відгуку ознайомтеся з правилами .