Взяти кредит в Миколаєві

Сума
Скільки Ви хочете отримати
500 грн 20000 грн
На який термін
7 днів 30 днів
Інформація про кредит:
Ви берете:
до:
Знижка:
30%
До сплати:
5 490 грн 5 343 грн

Вартість продовження:
7 днів:
15 днів:
30 днів:
500 грн
975 грн
1575 грн

Оформити кредит

Шукаєте, де можна вигідно взяти кредит онлайн в Миколаєві? Рекомендуємо вам скористатися нашим сервісом - всього за 15 хвилин після оформлення заявки ми надамо відповідь і перерахуємо гроші на вашу банківську карту. Для отримання кредиту в Credit365, від вас не потрібна ціла купа документів, розписок і довідок, поручителів і застави, як цього вимагають банки та інші кредитні організації - тільки паспорт, код і особиста банківська картка.

Все онлайн

Не потрібно відходити
від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту
Реєструйтеся на сайті Credit365, оформляйте заявку, дочекайтеся SMS-повідомлення і грошей на карту, і можете вирішувати свої фінансові проблеми, не побоюючись браку коштів.

Переваги кредиту онлайн в Миколаєві в Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Ніяких довідок, застави та поручителів. Від вас не потрібна купа документів, довідок і поручителів - тільки паспорт, ідентифікаційний код і банківська карта будь-якого банку України.
Ніякої бюрократії. Ви можете отримати кредит на карту в Миколаєві, навіть не виходячи з дому. Ми не вимагаємо відвідувати офіс, а просто даємо гроші на будь-які ваші цілі.
Ніякого очікування. Отримуйте кредит онлайн в Credit365, де б не знаходилися. Реєстрація та подача заявки на кредит займе до 5 хвилин, а її розгляд - до 15 хвилин. Відразу після отримання SMS-повідомлення про схвалення заявки, на вашу картку надійдуть кредитні кошти.
Ніяких штрафів, пені та відміток в кредитній історії. Користуйтеся послугою продовження (пролонгації) кредиту, якщо не впевнені що повернете позику до вказаної дати. Це дозволить уникнути штрафів, пені та негативної інформації в кредитній історії.
Економія особистих коштів. Завдяки бонусній системі нашого сервісу, ви можете оплачувати продовження або кредит бонусами. Їх легко отримати, залишаючи відгуки про роботу Credit365, запрошуючи друзів і просто погашаючи кредит вчасно.

Як отримати швидко онлайн кредит в Миколаєві в Credit365?

Для отримання швидкого онлайн кредиту в Миколаєві від нашого сервісу:
Розрахуйте суму і термін позики на кредитному калькуляторі. Виберіть суму і термін кредиту і натисніть «Оформити кредит». Система автоматично розрахує суму і дату повернення кредиту.
Зареєструйте «Особистий кабінет». Введіть свій номер телефону, адресу електронної пошти та придумайте пароль для входу.
Ознайомтеся з умовами кредитного договору. Прочитайте кредитний договір і заповніть заявку на отримання кредиту, вказавши всі необхідні дані.
Підтвердіть свою банківську карту. Введіть дані вашої банківської карти і система тимчасово заблокує на ній суму до 1 гривні, а ви вкажете цю суму в полі, що з'явилося. Так ми підтвердимо, що карту не використовують шахраї.
Ознайомтеся з умовами кредитного договору і підпишіть його.

Хто може отримати терміновий кредит у Миколаєві?

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Credit365 пропонує отримати кредит кожному повнолітньому громадянинові України. Важливо щоб позичальник не мав прострочень за кредитами. Ми не вимагаємо від вас довідок про працевлаштування та доходи, або особистої присутності в офісі, якщо ви вирішили взяти терміново кредит в Миколаєві.
Погана кредитна історія не є гарантією відмови в отриманні кредиту. Ніхто не хоче або не може виручити – отримаєте гроші до зарплати в Миколаєві в Credit365!

Як повернути кредит в Credit365 (Миколаїв)?

Погасити кредит в Credit365 так само зручно, як і отримати його. Внести оплату ви можете онлайн або готівкою. Сплатіть продовження прямо з дому або власного смартфона, де б ви не знаходилися - зайдіть в особистий кабінет, перейдіть на сайт Easy Pay або скористайтеся інтернет-банкінгом. А якщо не можете оплатити онлайн - знайдіть найближчий термінал ПриватБанк, iBox або EasyPay, або відвідайте касу будь-якого банку на ваш вибір.

Оформити кредит в Миколаєві

Натисніть на кнопку «Оформити кредит», подайте заявку на отримання позики в Миколаєві і вже через 15 хвилин ваші фінансові питання будуть вирішені, а цілі досягнуті.
Оформити кредит
Додаткова інформація
Credit365
Контактна інформація
ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Місцезнаходження: вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001.. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №877. Приклад розрахунку річної процентної ставки: сума кредиту – 1000 грн; строк кредиту - 7 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 1069 грн.
APR - 357,7%.
Фінансова відповідальність
У разі невиконання позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію позичальника і, можливо, на його кредитному рейтингу. У разі прострочення платежу або непродовження позичальником терміну надання кредиту, з дня, наступного за днем закінчення строку повернення кредиту, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 1,5% від загальної суми кредиту, до моменту фактичного повернення кредиту.
Продовження строку користування кредитом
Позичальник може необмежену кількість разів продовжувати кредит (встановлювати нову дату повернення кредиту), сплативши комісію в установленому Офертою розмірі.