Кредит без довідки про доходи за 15 хвилин

З нами ви можете:

Продление

Продовжуйте кредит скільки знадобиться, без негативних відміток в кредитній історії

Продление

Для оформлення потрібен лише паспорт та код

Продление

Погашайте і продовжуйте кредит бонусами

Продление

Знижка 35% на повторні кредити за Програмою лояльності

ПОДВІЙНИЙ КЕШБЕК ЗА КРЕДИТИ
Введіть необхідну суму
500
20000
Введіть потрібний термін
7
30
Сума кредиту:
Знижка: 50%
До сплати: 5 343 грн
Дата повернення:
Сума кешбеку - 48 грн

Видаємо кредити без довідок про доходи через інтернет. Без особистої присутності, поручителів і паперової тяганини. Сума кредиту - від 500 до 20 000 гривень для постійних клієнтів, від 500 до 5000 тисяч гривень - для нових. Максимальний термін - до тридцяти днів. Перераховуємо гроші на карту будь-якого українського банку протягом п'ятнадцяти хвилин після схвалення заявки.

Все онлайн

Не потрібно відходити від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту

Що таке Credit365?

Credit365 - кредитна організація нового типу. Наша мета - зробити так, щоб кожен громадянин України міг отримати кредит через інтернет якомога простішим і швидшим способом. Щоб оформити кредит без довідок в нашій компанії, вам знадобиться смартфон, планшет або ноутбук з доступом в інтернет, копія паспорта та ідентифікаційного коду, і банківська карта будь-якого українського банку. Отримати кредит в нашій організації може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років, що не має прострочень в кредитній історії. Видаємо мікропозики студентам і пенсіонерам.
Credit365 - кращий спосіб зайняти гроші до зарплати.

Наші переваги

15 хвилин

Час оформлення кредиту

від 1,3% в день

Низька процентна ставка

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту

Кредит без довідок і поручителів. Для отримання кредиту потрібні тільки скан-копії вашого паспорта та ідентифікаційного коду. Довідка про доходи і поручителі не потрібні.
Без візиту в офіс і підписання паперових документів. Щоб отримати гроші, вам потрібно тільки вибрати потрібну суму і зручний для вас термін кредиту на кредитному калькуляторі, пройти просту процедуру реєстрації та підписати договір оферти.
Економія часу. На реєстрацію та оформлення заявки ви витратите не більш 5 хвилин, а гроші надійдуть до вас на карту через п'ятнадцять хвилин після підписання оферти.
Можливість продовження кредиту. Якщо не встигаєте погасити весь кредит в термін, ви можете скористатися послугою продовження кредиту. Виберіть потрібний термін продовження - 7, 15 або 30 днів, оплатіть послугу і продовжуйте користуватися грошима без нарахування пені та змін в кредитній історії.
Незалежність від географічного розташування. Ви можете взяти кредит без довідки про доходи в будь якій точці України або перебуваючи в поїздці поза країною. Весь процес оформлення проходить в онлайн-режимі.
Бонусна програма. Для постійних клієнтів діє бонусна програма. Для отримання бонусів ви можете запросити друга стати нашим клієнтом, залишити відгук про сервіс або просто погасити кредит в повному обсязі у визначені терміни. Бонуси можна використовувати для часткового погашення кредиту або його продовження, економлячи власні гроші.
7 кроків до отримання кредиту

7 кроків до отримання кредиту

Виберіть необхідну вам суму і підходящий термін кредиту а кредитному калькуляторі і натисніть на кнопку "Оформити кредит" щоб взяти терміновий кредит без довідок.
Створіть особистий кабінет. Введіть номер мобільного телефону та адресу електронної пошти, придумайте і підтвердіть пароль. Ми надішлемо вам код в SMS-повідомленні і на електронну пошту. Підтвердіть доступ, вказавши код у відповідному полі.
Заповніть заявку на кредит. На оформлення заявки піде не більше 5 хвилин. Уважно введіть свої дані, прочитайте умови, на яких надається кредит і поставте галочки у відповідних полях. Цим ви підтвердите, що згодні з умовами надання кредиту.
Підтвердіть банківську карту. Щоб захистити вас від шахраїв, ми використовуємо підтвердження банківської карти. Введіть номер вашої банківської карти, термін її дії та CVV-код. Система заблокує на вашому рахунку довільну суму до однієї гривні. Це потрібно щоб переконатися в тому, що ваша карта не потрапила в руки зловмисникам.
Введіть значення перевірочної суми. Введіть в особистому кабінеті точну суму, яку система заблокувала на вашій карті і натисніть на кнопку "Підтвердити".
Підпишіть кредитний договір. Для підписання договору достатньо натиснути на кнопку "Приймаю умови угоди". Не забудьте уважно ознайомитися з умовами договору.
Отримайте гроші на карту. Відразу після обробки заявки ми надішлемо на вказаний при реєстрації номер мобільного телефону SMS-повідомлення. Ми перерахуємо суму кредиту на вашу карту протягом п'ятнадцяти хвилин.

Ви можете повернути кредит за допомогою онлайн-платежу в особистому кабінеті на нашому сайті, за допомогою інтернет-банкінгу або системи EasyPay. Якщо вам незручно повертати кредит через інтернет - скористайтеся терміналом ПриватБанку, iBox або EasyPay. Також ви можете повернути кредит, сплативши його в касі будь якого банку. Більш докладні інструкції - в розділі "Як повернути кредит".

Що таке Credit365?

Щоб взяти кредит без довідок, натисніть на кнопку нижче. Щоб отримати допомогу, скористайтеся онлайн-чатом або замовте зворотний дзвінок. Наші співробітники дадуть відповідь на всі питання і допоможуть з оформленням.