Взяти кредит в Дніпрі

Сума
Скільки Ви хочете отримати
500 грн 20000 грн
На який термін
7 днів 30 днів
Інформація про кредит:
Ви берете:
до:
Знижка:
30%
До сплати:
5 490 грн 5 343 грн

Вартість продовження:
7 днів:
15 днів:
30 днів:
500 грн
975 грн
1575 грн

Оформити кредит

Якщо ви шукаєте місце, де б вигідніше взяти гроші в місті на річці Дніпро, то рекомендуємо вам Credit365. Це сервіс, який пропонує швидко отримати кредит на карту в Дніпрі (Дніпропетровську). Ми покликані стати другом, який зможе виручити в момент, коли гроші ну дуже потрібні. Тому, перш ніж обдзвонювати рідних, знову просити аванс на роботі або оббивати пороги відділень банку, перейдіть на наш сайт, оформіть заявку і отримайте гроші на особисті потреби, на свою карту вже за 15 хвилин.

Все онлайн

Не потрібно відходити
від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту
Зареєструйтеся на сайті Credit365, вкажіть номер телефону і дані банківської картки будь-якого банку України, і чекайте кошти на карту після SMS-повідомлення про розгляд заявки.

Переваги отримання кредиту в Дніпрі в Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
З нашим сервісом швидкий мікрозайм Credit365 в Дніпрі - не тільки миттєве вирішення фінансових питань, а й дійсно зручний спосіб дозволити собі більше витрат, коли вони необхідні. Отримайте терміновий кредит:
Дистанційно, навіть не виходячи з дому. Для подачі заявки потрібен тільки комп'ютер (ноутбук), планшет або смартфон з підключенням до інтернету.
Цілодобово. Ми приймаємо заявки в будь-який час дня і ночі.
З можливістю продовження (пролонгації) кредиту. Регулюйте термін користування позикою самостійно - оплачуйте додатковий час використання позикових коштів.
Користуйтеся бонусною системою. Залишайте відгуки про роботу сервісу, своєчасно сплачуйте свої кредити і отримуйте за це бонуси.
Ми пропонуємо новим клієнтам від 500 грн до 5000 грн, на термін від 7 до 30 днів, а постійним клієнтам будь-яку суму до 20 000 грн на такий самий термін. Це означає, що ви зможете вирішити будь-які побутові проблеми швидко, не пускаючи їх на самоплив. А якщо фінансових розтрат вимагають приємні клопоти (весілля, святкування дня народження та ін.), То наша допомога дозволить вам більше радувати себе і близьких, бажаними подарунками. А якщо фінансових розтрат вимагають приємні клопоти (весілля, святкування дня народження та ін.), То наша допомога дозволить вам більше радувати себе і близьких, бажаними подарунками.
Отримайте кредит онлайн в Дніпрі з найнижчою відсотковою ставкою в Україні - 0.7% в день і переконайтеся в тому, наскільки це вигідно.

Як отримати терміновий кредит онлайн в Дніпрі

Перейдіть на сайт Credit365 і виберіть на кредитному калькуляторі потрібну суму і термін користування кредитом, після чого натисніть «Оформити кредит».
ареєструйтеся в нашому сервісі, створивши особистий кабінет і вказавши інформацію про себе.
Оформіть заявку на отримання кредиту на карту в Дніпрі, ознайомтеся з кредитним договором і "підпишіть" його за допомогою електронного цифрового підпису;
Додайте до профілю особисту банківську карту,
Підпишіть договір - на яку бажаєте отримати кредит. натисніть «Згоден з умовами договору» і ваша заявка буде відправлена ​​на розгляд.
За 15 хвилин ваша заявка буде розглянута нашими фахівцями, а відповідь буде надіслано в SMS-повідомленні за вказаним номером телефону.

Хто може отримати кредит на карту в Дніпрі

Ви зможете отримати кредит онлайн в Credit365, якщо:
  • Ви громадянин України;
  • Вам вже виповнилося 18 років;
  • У вас є особиста банківська картка, паспорт та ідентифікаційний код
Важливо! Погана кредитна історія не є гарантом відмови в наданні кредиту - ми перевіряємо кожного потенційного позичальника індивідуально. Головне - не мати діючих прострочень за кредитами.

Погашення кредиту в Дніпрі

Погасити кредит (Дніпро) в Credit365, так само легко, як і взяти. Сплачуйте кредит частково або повністю, онлайн або готівкою. Якщо ви хочете сплатити кредит онлайн - зайдіть до Особистого кабінету, або скористайтеся інтернет-банкінгом чи перейдіть на сайт EasyPay.
Щоб погасити кредит готівкою, вам необхідно скористатися будь-яким з терміналів - Приватні, iBox або EasyPay.

Оформляйте швидкий кредит в Дніпрі прямо зараз

Сервіс Credit365 - місце, яке покликане допомогти вам в пошуку грошей до зарплати в Дніпропетровську, купівлі подарунків та вирішенні найрізноманітніших фінансових питань. Переконайтеся самі, що отримати гроші на карту (Дніпро) дуже зручно, швидко і вигідно.
Оформити кредит
Додаткова інформація
Credit365
Контактна інформація
ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Місцезнаходження: вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001.. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №877. Приклад розрахунку річної процентної ставки: сума кредиту – 1000 грн; строк кредиту - 7 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 1069 грн.
APR - 357,7%.
Фінансова відповідальність
У разі невиконання позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію позичальника і, можливо, на його кредитному рейтингу. У разі прострочення платежу або непродовження позичальником терміну надання кредиту, з дня, наступного за днем закінчення строку повернення кредиту, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 1,5% від загальної суми кредиту, до моменту фактичного повернення кредиту.
Продовження строку користування кредитом
Позичальник може необмежену кількість разів продовжувати кредит (встановлювати нову дату повернення кредиту), сплативши комісію в установленому Офертою розмірі.