Кредит для пенсіонерів

З нами ви можете:

Продление

Продовжуйте кредит скільки знадобиться, без негативних відміток в кредитній історії

Продление

Для оформлення потрібен лише паспорт та код

Продление

Погашайте і продовжуйте кредит бонусами

Продление

Знижка 35% на повторні кредити за Програмою лояльності

ПОДВІЙНИЙ КЕШБЕК ЗА КРЕДИТИ
Введіть необхідну суму
500
20000
Введіть потрібний термін
7
30
Сума кредиту:
Знижка: 50%
До сплати: 5 343 грн
Дата повернення:
Сума кешбеку - 48 грн

Видаємо кредити для пенсіонерів через інтернет. Для отримання кредиту не потрібні поручителі, підписання договору і візит в офіс кредитної організації. Перераховуємо гроші на пенсійні картки будь-якого українського банку через 15 хвилин після схвалення заявки. Сума кредиту - від 500 до 5000 гривень для нових клієнтів і від 500 до 20 000 - для постійних. Терміни - від одного тижня до місяця.
Пропонуємо найнижчий відсоток з усіх кредитних організацій України.

Все онлайн

Не потрібно відходити від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту

Credit365 - одна з небагатьох кредитних організацій України, що надає кредити пенсіонерам без поручителів, без огляду на їх вік. Ми спеціально розробили алгоритм оформлення заявки на кредит, який буде зрозумілий навіть літній людині. А якщо буде потрібна допомога - ми готові її надати по телефону або через онлайн-чат.

Переваги кредиту для пенсіонерів в Credit365

15 хвилин

Час оформлення кредиту

від 1,3% в день

Низька процентна ставка

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту

Простота і доступність оформлення. Щоб оформити кредит, вам знадобиться комп'ютер або ноутбук з доступом в інтернет, мобільний телефон та адреса електронної пошти.
Відсутність бюрократії. Щоб отримати кредит для пенсіонерів без поручителів, вам потрібно буде вибрати на кредитному калькуляторі суму і термін кредиту, зареєструватись на сайті і заповнити заявку. З усіх документів потрібно тільки ідентифікаційний код платника податків і паспорт громадянина України.
Висока швидкість оформлення. На реєстрацію на сайті і оформлення заявки знадобиться не більше п'яти хвилин, а гроші надійдуть вам на карту через 15 хвилин після підписання електронного договору оферти.
Низький відсоток. Комісія за кредитами - від 1,3% в день.
Можливість продовження кредиту. Якщо ви не встигаєте повернути гроші вчасно, скористайтеся послугою продовження. Ви зможете продовжити кредит на 7, 15 або 30 днів без пені, штрафних санкцій та негативних оцінок в кредитній історії.
Бонусна програма. Залишаючи відгуки про наш сервіс, запрошуючи друзів стати нашими клієнтами і навіть просто повертаючи кредит вчасно, ви стаєте учасником бонусної програми. Зароблені бонуси можна витрачати на продовження або часткове погашення кредиту.
Докладна інструкція як отримати кредит для пенсіонера

Докладна інструкція як отримати кредит для пенсіонера

Виберіть на кредитному калькуляторі суму і термін позики для пенсіонерів та натисніть на кнопку "Оформити кредит". Система автоматично розрахує дату повернення кредиту та кінцеву суму, яку вам потрібно буде повернути.
Зареєструйтеся та створіть особистий кабінет. Для створення особистого кабінету потрібно вказати свій номер мобільного телефону, адресу електронної пошти та придумати пароль. Після того, як ви зробите це, на вказаний номер прийде SMS-повідомлення із секретним кодом, який потрібно вказати для завершення реєстрації.
Оформіть заявку на позику пенсіонерам. На створення і заповнення заявки піде не більше п'яти хвилин. Ознайомтеся з кредитним договором, заповніть всі необхідні поля і поставте галочки, які означають, що ви згідні з умовами надання кредиту.
Підтвердіть свою банківську карту. Після того, як ви введете номер, термін дії та CVV-код своєї банківської картки, система заблокує на ній суму до однієї гривні. Введіть точну суму, заблоковану на вашій картці в спеціальне поле. Це потрібно, щоб ми переконалися в тому, що кредит оформляєте саме ви, а ваша картка не потрапила в руки до шахраїв.
Підпишіть кредитний договір. Для підписання досить натиснути на кнопку "Згоден з умовами угоди".Після того, як ви це зробите, заявка відправиться на розгляд.
Про результати розгляду заявки на кредит для пенсіонерів онлайн, ми сповістимо вас в SMS-повідомленні. Гроші надійдуть на вашу карту протягом п'ятнадцяти хвилин після схвалення заявки.

Є декілька способів повернути гроші. Ви можете скористатися інтернет-банкінгом, щоб перевести гроші зі своєї картки. Для цих цілей використовуйте особистий кабінет на сайті або систему переказів EasyPay. Повернути кредит готівкою можна через термінали iBox, EasyPay або ПриватБанку. Крім того, ви можете скористатися послугами будь-якого банку України, щоб повернути кредит через касу.

Оформити кредит для пенсіонера

Щоб приступити до оформлення, просто натисніть на кнопку "Оформити кредит". Якщо під час оформлення кредиту у вас виникнуть труднощі, замовте зворотний дзвінок або напишіть в онлайн-чат. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання і проведуть вас через всі етапи оформлення кредиту.