Взяти кредит в Полтаві

З нами ви можете:

Продление

Продовжуйте кредит скільки знадобиться, без негативних відміток в кредитній історії

Продление

Для оформлення потрібен лише паспорт та код

Продление

Погашайте і продовжуйте кредит бонусами

Продление

Знижка 35% на повторні кредити за Програмою лояльності

ПОДВІЙНИЙ КЕШБЕК ЗА КРЕДИТИ
Введіть необхідну суму
500
20000
Введіть потрібний термін
7
30
Сума кредиту:
Знижка: 50%
До сплати: 5 343 грн
Дата повернення:
Сума кешбеку - 48 грн

Сьогодні кредит можна отримати навіть не виходячи з дому і не витративши ні хвилини на поїздку в офіс банку. І в цьому Вам допоможе сервіс Credit365, який пропонує отримати кредит онлайн в Полтаві на особисту банківську карту за 15 хвилин - без довідок, застави та поручителів. Для отримання кредиту, ви лише реєструєтеся на сайті, завантажуєте скан-копії паспорту та ідентифікаційного коду і подаєте заявку, а потім отримуєте гроші на карту.

Все онлайн

Не потрібно відходити від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту

Використовуйте швидкий мікрокредит в Полтаві від Credit365, і рішення будь-яких фінансових проблем буде завжди під рукою.

Переваги онлайн-кредиту в Полтаві від Credit365

15 хвилин

Час оформлення кредиту

від 1,3% в день

Низька процентна ставка

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту

Швидкість і простота подачі заявки і її розгляду - ви витрачаєте близько 5 хвилин на реєстрацію і подачу заявки, і вже за 15 хвилин, отримуєте потрібну суму для досягнення важливих цілей або вирішення фінансових труднощів.
В будь-який час дня і ночі - отримуйте гроші на особисту банківську карту, де б ви не були! Потрібен тільки будь-який пристрій (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон) підключений до інтернету.
Ніякої бюрократії - отримуйте кредит на карту в Полтаві без застави, поручителів і довідок.
Позика в Credit365 з низькою процентною ставкою - від 1,3%.
Вигідна бонусна програма - отримуйте бонуси від нашого сервісу і економте свої гроші. Ми даємо бонуси за запрошення друзів, відгуки про роботу Credit365 і своєчасне погашення кредиту.

Як отримати швидкий кредит на карту в Полтаві в Credit365?

Щоб отримати гроші на картку в Полтаві від нашого сервісу - скористайтеся кредитним калькулятором. Оберіть термін і суму кредиту, а система автоматично розрахує суму і дату повернення позики.
Реєстрація та створення особистого кабінету - важлива умова. Вам необхідно вказати особистий телефон, електронну пошту та придумати пароль для входу в Особистий Кабінет. Далі, на вказаний телефон надійде секретний код, який потрібно ввести у відповідне поле.
Оформіть заявку на отримання кредиту. Для цього вам необхідно уважно прочитати умови кредитного договору і підтвердити свою згоду введенням коду з смс. Це буде означати, що ви згодні з усіма умовами і готові подати заявку.
Підтвердження банківської карти - важливий крок, який допоможе переконатися, що ваша карта не використовується шахраями. У зазначені на екрані поля потрібно ввести номер, термін дії картки та CVV-код.
Підтвердження згоди з умовами угоди. Щоб взяти терміново кредит в Полтаві залишається натиснути на кнопку «Погодитися з умовами угоди» і ваша заявка буде подана на розгляд.
Після подачі заявки залишається тільки дочекатися її схвалення і отримання грошей на карту.

Ви вже можете отримати гроші до зарплати в Полтаві від Credit365

Вам виповнилося 18 років

Ви не маєте прострочень за кредитами

Маєте діючу банківську картку (будь-якого банку України)

Ви — громадянин України

Якщо вам на момент подачі заявки виповнилося 18 років, і ви є громадянином України, то вже можете отримати кредит в Credit365. Важливо не мати діючих прострочень за кредитами в інших банках чи кредитних організаціях, а також мати будь-яку діючу картку українського банку (кредитну, зарплатну і ін), і звичайно, паспорт та ідентифікаційний код.
Для Credit365 навіть погана кредитна історія потенційного клієнта не є причиною для відмови.

Як погасити кредит в Credit365 в Полтаві?

Наш сервіс робить все, щоб погашення кредиту було таким же комфортним, як і його отримання. Тому ви можете сплатити кредит, як готівкою, так і онлайн. Для онлайн-погашення або продовження кредиту перейдіть до кабінету, або на сайт Easy Pay). Якщо ж, вам легше сплатити або продовжити кредит готівкою, то зробіть це в будь-якому відділенні банку, або через термінали iBox, EasyPay, Приват.

Оформляйте кредит в Полтаві прямо зараз

Якщо вам терміново знадобилися гроші на найнагальніші потреби, то допомога сервісу Credit365 буде доречі. Ми пропонуємо не просто позики від 500 грн до 20 000 грн на строк від 7 до 30 днів, а співпрацю, яка допоможе регулярно і вигідно вирішувати ваші фінансові неприємності.
Оформляйте кредит онлайн в Полтаві на сайті Credit365 прямо зараз і оцініть всі переваги нашого сервісу.