Взяти кредит в Сумах

Сума
Скільки Ви хочете отримати
500 грн 20000 грн
На який термін
7 днів 30 днів
Інформація про кредит:
Ви берете:
до:
Знижка:
30%
До сплати:
5 490 грн 5 343 грн

Вартість продовження:
7 днів:
15 днів:
30 днів:
500 грн
975 грн
1575 грн

Оформити кредит

Шукаєте, де б максимально швидко і зручно отримати кредит онлайн в Сумах?Звертайтеся в Credit365! Наш сервіс пропонує гроші на вирішення будь-яких фінансових неприємностей за 15 хвилин! Ніяких довідок, застави та поручителів - ми перерахуємо кошти на Вашу особисту банківську картку миттєво, після схвалення заявки. Просто зареєструйтеся в нашому сервісі і оформіть заявку на отримання кредиту з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету (смартфон, планшет, ноутбук, комп'ютер).

Все онлайн

Не потрібно відходити
від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту
Ми видаємо гроші до зарплати в місті Суми на карти будь-яких українських банків - кредитні, зарплатні та інші.

Переваги онлайн-кредиту в Сумах від Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Кредити до 20 000 грн - отримайте кредит на карту в Сумах на суму від 500 грн до 20 000 грн на термін від 7 до 30 днів, і вирішуйте свої фінансові питання і досягайте своїх цілей максимально швидко.
Відсутність бюрократії - ви можете отримати позику прямо зі свого дому. Переходьте на сайт Credit365 з будь-якого пристрою (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон), і оформляйте заявку на отримання кредиту. Без довідок, поручителів і застави!
Найнижча відсоткова ставка на онлайн-кредити в Україні - отримуйте кредит під 0.7% до 1.4%.
Зручне погашення і продовження кредиту - повертайте кредит зручним способом або продовжуйте термін кредитування. А також, розраховуйтесь за кредитом бонусами, які нараховуються за своєчасне погашення попередніх кредитів, запрошення друзів і відгуки в соціальних мережах про роботу нашого сервісу.
Отримуйте гроші на будь-яку діючу картку українських банків - ми переводимо гроші на зарплатні, кредитні та інші карти українських банків без обмежень.

Як взяти терміново кредит в Сумах від Credit365?

Виберіть суму і термін кредиту. Вкажіть на кредитному калькуляторі, суму яку хочете отримати в кредит і виберіть термін кредитування. Важливо, що система автоматично розрахує дату і суму повернення позики.
Створіть Особистий кабінет. Для цього, просто введіть номер свого мобільного телефону, електронну пошту і придумайте персональний пароль.
Ознайомтеся з умовами кредитного договору. Прочитайте кредитний договір і поставте галочки в необхідних полях.
Верифікуйте банківську карту. Щоб захистити своїх клієнтів від шахрайських дій, ми використовуємо верифікацію банківської карти при подачі заявки. Щоб верифікувати свою карту, введіть номер, термін її дії та CVV-код у вказаному полі, дочекайтеся, поки на рахунку буде заблокована сума до 1 грн. Після цього, ви отримаєте СМС-повідомлення, що сповіщає про суму блокування, яку і потрібно ввести.
Подайте заявку на розгляд. Натисніть «Згоден з умовами угоди» і введіть код, який буде відправлений Вам в смс-повідомленні, після цього, заявка надійде на розгляд.

Хто може взяти терміново кредит в Сумах від Credit365?

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Якщо Ви вирішили отримати кредит на карту в Сумах, то повинні знати, що в Credit365 його може отримати будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Для гарантованого схвалення заявки на отримання кредиту достатньо мати пристрій з підключеним інтернетом, паспорт, ідентифікаційний код і не мати діючих прострочень за кредитами.

Як ви можете погасити кредит в Credit365 (Суми)

Ви можете погасити швидкий кредит в Сумах від Credit365, як готівкою, так і онлайн. Це робити так само просто, як і отримати кредит. Ви самі можете вирішувати, оплатити (продовжити) кредит онлайн або готівкою.
Щоб оплатити кредит онлайн, можна просто перейти до Особистого кабінету або онлайн-банкінгу і внести оплату. Або на сайт EasyPay - знайдіть там Credit365 і погасіть свій кредит. А якщо зручніше оплатити кредит готівкою - ви знайдете іконки нашого сервісу в терміналах iBox, EasyPay, ПриватБанку, або внесіть плату за реквізитами через каси банківських відділень.

Оформляйте кредит в Сумах за кілька хвилин

Всього за кілька хвилин ви зможете отримати фінансову підтримку в будь-яких справах, якщо звернетеся в Credit365. Ми пропонуємо не просто гроші для вас, але помічника, який буде завжди і всюди з вами, де б ви не знаходилися.
Якщо ви раптом зіткнетеся з труднощами при оформленні заявки, зверніться на нашу гарячу лінію - 0-800-210-365, або напишіть в онлайн-чат і наші фахівці допоможуть вам в будь-яких питаннях.
Оформити кредит
Додаткова інформація
Credit365
Контактна інформація
ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Місцезнаходження: вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001.. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №877. Приклад розрахунку річної процентної ставки: сума кредиту – 1000 грн; строк кредиту - 7 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 1069 грн.
APR - 357,7%.
Фінансова відповідальність
У разі невиконання позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію позичальника і, можливо, на його кредитному рейтингу. У разі прострочення платежу або непродовження позичальником терміну надання кредиту, з дня, наступного за днем закінчення строку повернення кредиту, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 1,5% від загальної суми кредиту, до моменту фактичного повернення кредиту.
Продовження строку користування кредитом
Позичальник може необмежену кількість разів продовжувати кредит (встановлювати нову дату повернення кредиту), сплативши комісію в установленому Офертою розмірі.