Мікрокредит через інтернет за п’ятнадцять хвилин

З нами ви можете:

Продление

Продовжуйте кредит скільки знадобиться, без негативних відміток в кредитній історії

Продление

Для оформлення потрібен лише паспорт та код

Продление

Погашайте і продовжуйте кредит бонусами

Продление

Знижка 35% на повторні кредити за Програмою лояльності

ПОДВІЙНИЙ КЕШБЕК ЗА КРЕДИТИ
Введіть необхідну суму
500
20000
Введіть потрібний термін
7
30
Сума кредиту:
Знижка: 50%
До сплати: 5 343 грн
Дата повернення:
Сума кешбеку - 48 грн

Видаємо мікрокредити онлайн на карту. Без бюрократії і підписання паперових документів, без довідок і поручителів. Перераховуємо гроші на будь-яку карту українського банку протягом п'ятнадцяти хвилин після підписання договору. Максимальний ліміт кредиту для нових клієнтів - 5 000 гривень, для постійних - 20 000 гривень. Термін кредиту - від 7 днів до місяця.

Все онлайн

Не потрібно відходити від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту

Ми працюємо для того, щоб зробити отримання мікропозик на банківський рахунок простим, швидким і приємним. Щоб отримати кредит, досить бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та ідентифікаційний код. Отримати кредит в нашій компанії можуть навіть не офіційно працевлаштовані громадяни, студенти та пенсіонери.

Переваги отримання мікрокредиту в Credit365

15 хвилин

Час оформлення кредиту

від 1,3% в день

Низька процентна ставка

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту

Оформлення кредиту в найкоротший термін. Ви отримаєте гроші тоді, коли вони вам знадобляться. Від оформлення заявки на онлайн мікрокредит до переказу коштів на карту пройде не більше 15 хвилин.
Без бюрократичних зволікань. Для оформлення кредиту не потрібно підписувати угоду на папері, надавати довідку про офіційне працевлаштування, доходи або запрошувати поручителів.
Зручність оформлення кредиту. Ви можете оформити терміновий мікрокредит через інтернет, не встаючи з-за комп'ютера. Алгоритм оформлення максимально простий. Ми спеціально зробили його зрозумілим всім - від студентів до пенсіонерів.
Можливість продовжити термін кредиту. Скориставшись послугою продовження терміну позики, ви можете користуватися грошима довше на сім, п'ятнадцять або тридцять днів. При цьому штрафні санкції та пені не нараховуються, а кредитна історія залишається без змін.
Наявність бонусної програми. Ви можете заробити бонуси, повернувши гроші в термін, запросивши когось стати нашим клієнтом або написавши відгук про наш сервіс. Зароблені бонуси можна витрачати на продовження кредиту або його часткове погашення.
Низький відсоток. Низький відсоток. Кредитна ставка від 1,3% в день. Це один з найнижчих показників серед кредитних організацій.
Кроки для отримання мікропозики в Credit365

5 кроків для отримання мікрокредиту в Credit365

Вибір терміну і суми. Використовуйте наш кредитний калькулятор для розрахунку потрібної вам суми і терміну позики. Система автоматично розрахує кінцеву суму, яку вам потрібно буде повернути.
Реєстрація на сайті. Після того, як ви натиснете на кнопку "Оформити кредит", вам знадобиться створити особистий кабінет на нашому сайті. Це просто. Заповніть поля - номер телефону та адресу електронної пошти, і придумайте надійний пароль.
Створення заявки. Перед тим, як оформити заявку, уважно прочитайте умови угоди. Після цього заповніть необхідні поля.
Підтвердження банківської карти. Після того, як ви введете номер, термін дії та CVV-код карти, система тимчасово заблокує на ній суму не більше однієї гривні. Це потрібно, щоб ми переконалися, що карта належить вам і не потрапила до шахраїв.
Підтвердження заявки. Після того, як ви натиснете на кнопку "Приймаю умови угоди", на ваш номер телефону надійде смс-повідомлення з кодом, який потрібне ввести в спеціальне поле, для підтвердження заявки на кредит.
Після обробки заявки, ви отримаєте підтвердження в SMS-повідомленні. Мікрокредит на карту надійде через п'ятнадцять хвилин після схвалення.

Хто може отримати мікрокредит в Credit365?

Вам виповнилося 18 років

Ви не маєте прострочень за кредитами

Маєте діючу банківську картку (будь-якого банку України)

Ви — громадянин України

Мікрокредит онлайн на карту в нашій компанії може отримати будь який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Для отримання мікрокредиту потрібен лише паспорт, код, і пристрій з виходом в інтернет - планшет, смартфон або комп'ютер. Всі операції проводяться онлайн, для отримання кредиту не потрібні довідки про офіційне працевлаштування та доходи. Підписання паперового договору, візит в офіс кредитної організації або поручителі не знадобляться.

Щоб повернути мікрокредит ви можете скористатися онлайн-банкінгом, терміналами або повернути гроші через касу будь якого українського банку. Щоб повернути гроші через інтернет, скористайтеся особистим кабінетом або системою переказів EasyPay. Якщо вам зручніше платити готівкою - скористайтеся терміналом ПриватБанку, EasyPay, iBox або оплатіть кредит в касі будь якого найближчого банку.

Оформити мікрокредит через інтернет

Натисніть на кнопку нижче, щоб перейти до оформлення мікрокредиту через інтернет. Якщо у вас виникнуть труднощі - зверніться до наших співробітників за допомогою. Зробити це можна, написавши в онлайн-чат або замовивши зворотний дзвінок. Наші співробітники дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вам заповнити заявку.