Мікрокредит через інтернет за п’ятнадцять хвилин

Сума
Скільки Ви хочете отримати
500 грн 20000 грн
На який термін
7 днів 30 днів
Інформація про кредит:
Ви берете:
до:
Знижка:
30%
До сплати:
5 490 грн 5 343 грн

Вартість продовження:
7 днів:
15 днів:
30 днів:
500 грн
975 грн
1575 грн

Оформити кредит

Видаємо мікрокредити онлайн на карту. Без бюрократії і підписання паперових документів, без довідок і поручителів. Перераховуємо гроші на будь-яку карту українського банку протягом п'ятнадцяти хвилин після підписання договору. Максимальний ліміт кредиту для нових клієнтів - 5000 гривень, для постійних - 20 000 гривень. Термін кредиту - від 7 днів до місяця.

Все онлайн

Не потрібно відходити
від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту

Ми працюємо для того, щоб зробити отримання мікропозик на банківський рахунок простим, швидким і приємним. Щоб отримати кредит, досить бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та ідентифікаційний код. Отримати кредит в нашій компанії можуть навіть не офіційно працевлаштовані громадяни, студенти та пенсіонери.

Переваги отримання мікрокредиту в Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Оформлення кредиту в найкоротший термін. Ви отримаєте гроші тоді, коли вони вам знадобляться. Від оформлення заявки на онлайн мікрокредит до переказу коштів на карту пройде не більше 15 хвилин.
Без бюрократичних зволікань. Для оформлення кредиту не потрібно підписувати угоду на папері, надавати довідку про офіційне працевлаштування, доходи або запрошувати поручителів.
Зручність оформлення кредиту. Ви можете оформити терміновий мікрокредит через інтернет, не встаючи з-за комп'ютера. Алгоритм оформлення максимально простий. Ми спеціально зробили його зрозумілим всім - від студентів до пенсіонерів.
Можливість продовжити термін кредиту. Скориставшись послугою продовження терміну позики, ви можете користуватися грошима довше на сім, п'ятнадцять або тридцять днів. При цьому штрафні санкції та пені не нараховуються, а кредитна історія залишається без змін.
Наявність бонусної програми. Ви можете заробити бонуси, повернувши гроші в термін, запросивши когось стати нашим клієнтом або написавши відгук про наш сервіс. Зароблені бонуси можна витрачати на продовження кредиту або його часткове погашення.
Низький відсоток. Кредитна ставка мікрокредитів в Україні - від 0,7 до 1,4 відсотків в день.

5 кроків для отримання мікрокредиту в Credit365

Вибір терміну і суми. Використовуйте наш кредитний калькулятор для розрахунку потрібної вам суми і терміну позики. Система автоматично розрахує кінцеву суму, яку вам потрібно буде повернути.
Реєстрація на сайті. Після того, як ви натиснете на кнопку "Оформити кредит", вам знадобиться створити особистий кабінет на нашому сайті. Це просто. Заповніть поля - номер телефону та адресу електронної пошти, і придумайте надійний пароль.
Створення заявки. Перед тим, як оформити заявку, уважно прочитайте умови угоди. Після цього заповніть необхідні поля.
Підтвердження банківської карти. Після того, як ви введете номер, термін дії та CVV-код карти, система тимчасово заблокує на ній суму не більше однієї гривні. Це потрібно, щоб ми переконалися, що карта належить вам і не потрапила до шахраїв.
Підтвердження заявки. Після того, як ви натиснете на кнопку "Приймаю умови угоди", на ваш номер телефону надійде смс-повідомлення з кодом, який потрібне ввести в спеціальне поле, для підтвердження заявки на кредит.
Після обробки заявки, ви отримаєте підтвердження в SMS-повідомленні. Мікрокредит на карту надійде через п'ятнадцять хвилин після схвалення.

Хто може отримати мікрокредит в Credit365?

Вам виповнилося 18 років
Ви — громадянин України
Маєте діючу банківську картку
Ви не маєте прострочень за кредитами

Мікрокредит онлайн на карту в нашій компанії може отримати будь який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Для отримання мікрокредиту потрібен лише паспорт, код, і пристрій з виходом в інтернет - планшет, смартфон або комп'ютер. Всі операції проводяться онлайн, для отримання кредиту не потрібні довідки про офіційне працевлаштування та доходи. Підписання паперового договору, візит в офіс кредитної організації або поручителі не знадобляться.

Як повернути мікрокредит?

Щоб повернути мікрокредит ви можете скористатися онлайн-банкінгом, терміналами або повернути гроші через касу будь якого українського банку. Щоб повернути гроші через інтернет, скористайтеся особистим кабінетом або системою переказів EasyPay. Якщо вам зручніше платити готівкою - скористайтеся терміналом ПриватБанку, EasyPay, iBox або оплатіть кредит в касі будь якого найближчого банку.

Оформити мікрокредит через інтернет

Натисніть на кнопку нижче, щоб перейти до оформлення мікрокредиту через інтернет. Якщо у вас виникнуть труднощі - зверніться до наших співробітників за допомогою. Зробити це можна, написавши в онлайн-чат або замовивши зворотний дзвінок. Наші співробітники дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вам заповнити заявку.

Оформити кредит
Додаткова інформація
Credit365
Контактна інформація
ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Місцезнаходження: вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001.. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №877. Приклад розрахунку річної процентної ставки: сума кредиту – 1000 грн; строк кредиту - 7 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 1069 грн.
APR - 357,7%.
Фінансова відповідальність
У разі невиконання позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію позичальника і, можливо, на його кредитному рейтингу. У разі прострочення платежу або непродовження позичальником терміну надання кредиту, з дня, наступного за днем закінчення строку повернення кредиту, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 1,5% від загальної суми кредиту, до моменту фактичного повернення кредиту.
Продовження строку користування кредитом
Позичальник може необмежену кількість разів продовжувати кредит (встановлювати нову дату повернення кредиту), сплативши комісію в установленому Офертою розмірі.