Кредит до зарплати на банківську картку

З нами ви можете:

Продление

Продовжуйте кредит скільки знадобиться, без негативних відміток в кредитній історії

Продление

Для оформлення потрібен лише паспорт та код

Продление

Погашайте і продовжуйте кредит бонусами

Продление

Знижка 35% на повторні кредити за Програмою лояльності

ПОДВІЙНИЙ КЕШБЕК ЗА КРЕДИТИ
Введіть необхідну суму
500
20000
Введіть потрібний термін
7
30
Сума кредиту:
Знижка: 50%
До сплати: 5 343 грн
Дата повернення:
Сума кешбеку - 48 грн

Видаємо кредити до зарплати, без бюрократії та довідок про доходи. Час оформлення - 15 хвилин, гроші надходять на карту протягом личених хвилин після схвалення заявки. Терміни кредиту - від тижня до місяця. Новим клієнтам доступний кредит від 500 до 5000 гривень, постійним - від 500 до 20 000 грн. Переказ можливий на будь які типи карт - зарплатні, пенсійні, корпоративні.

Все онлайн

Не потрібно відходити від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту

Ми постаралися зробити так, щоб отримати позику до зарплати було не складніше, ніж оплатити товар в інтернет-магазині. Не розрахували бюджет, і знадобилися гроші на термінову покупку або оплату послуг? Зламалася машина або побутова техніка, а грошей на ремонт немає? Ми допоможемо. Для оформлення кредиту потрібен лише смартфон, планшет або ноутбук, підключений до інтернету, паспорт, ідентифікаційний код і ваше бажання. Заповніть заявку і через 15 хвилин гроші вже будуть на вашій карті, де б ви не знаходилися.

Наші переваги

15 хвилин

Час оформлення кредиту

від 1,3% в день

Низька процентна ставка

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту

Висока швидкість оформлення кредиту. Від переходу на наш сайт для оформлення заявки до отримання грошей на карту проходить не більше 15 хвилин. П'ять - щоб оформити заявку і підписати договір, і ще декілька - на переказ грошей. Ми робимо все для того, щоб ви могли отримати гроші тоді, коли в них виникає потреба.
Простота і доступність. Видаємо гроші до зарплати в Києві без довідок про доходи, особистої присутності, поручителів і довідок про офіційне працевлаштування. Працюєте неофіційно? Студент? Вже на пенсії? Не проблема.
На будь які карти. Перераховуємо гроші на карти всіх українських банків, незалежно від їх типу. Ви можете отримати позику на платіжну, пенсійну, кредитну або зарплатну карту.
Можливість отримати гроші в будь-якій точці України і за її межами. Завдяки тому, що для оформлення кредиту не потрібно ваша особиста присутність, ви можете отримати гроші до зарплати на карту в будь якій точці України і навіть перебуваючи за її межами. Весь процес проходить в онлайн-режимі.
Низький відсоток. Відсоток за кредитами в нашій компанії - один з найнижчих серед кредитних організацій України. За кожен день користування грошима вам нараховується від 1,3%.
Можливість продовжити кредит. Якщо ви не встигаєте повернути гроші вчасно, оплатіть послугу продовження кредиту на сім, п'ятнадцять або тридцять днів і користуйтеся грошима без штрафів, пені та відміток в кредитній історії.
Як отримати кредит до зарплати

Як отримати кредит до зарплати

Щоб отримати гроші в кредит до зарплати вам знадобиться планшет, смартфон або ноутбук з виходом в інтернет. Потрібно лише перейти на наш сайт і пройти просту процедуру оформлення заявки.
Вибір терміну і суми позики до зарплати на карту. За допомогою спеціального калькулятора виберіть потрібну суму і кількість днів, на яку ви берете кредит. Натисніть кнопку "Оформити кредит" і перейдіть до наступного кроку.
Створення особистого кабінету на нашому сайті. В особистому кабінеті ви зможете продовжувати і погашати кредити а також контролювати нарахування бонусів. Для реєстрації заповніть поля: номер телефону та адресу електронної пошти. Після того, як ви придумаєте та підтвердите пароль, ми надішлемо вам спеціальний код в SMS-повідомленні. Вкажіть цей код в полі підтвердження, щоб завершити реєстрацію.
Введення інформації про банківську карту. Вам знадобиться вказати номер карти, CVV-код і термін дії карти. Після цього ми тимчасово заблокуємо на вашому рахунку довільну суму в розмірі для однієї гривні. Вкажіть точне значення цієї суми в спеціальне поле. Це потрібно, щоб переконатися, що карта дійсно належить вам і не потрапила в руки шахраїв.
Підписання кредитного договору. Як і всі інші процедури, підписання договору проводиться в онлайн-режимі. Для цього потрібно лише натиснути на кнопку "Приймаю умови угоди". Обов'язково ознайомтеся перед підписанням з умовами кредитного договору.
Переказ грошей. Через п'ятнадцять хвилин після того, як ви підтвердите заявку, гроші будуть перераховані вам на карту.

Хто може отримати кредит?

Ми максимально спростили вимоги до позичальників. Щоб отримати гроші до зарплати на карту в Україні, потрібно:

Вам виповнилося 18 років

Ви не маєте прострочень за кредитами

Маєте діючу банківську картку (будь-якого банку України)

Ви — громадянин України

Особиста присутність позичальника, довідка про доходи та офіційне працевлаштуванні, як наявність поручителів - не потрібні!

Для повернення кредиту ви можете скористатися особистим кабінетом на нашому сайті або сервісом EasyPay. Якщо вам зручніше повернути позику готівкою, до ваших послуг термінали ПриватБанку, EasyPay або iBox. Крім цього, ви можете погасити кредит в касі будь якого українського банку.

Отримати кредит до зарплати

Натисніть на кнопку "Оформити кредит", щоб перейти до процедури оформлення кредиту до зарплати. Якщо виникне необхідність у допомозі - зв'яжіться з нашими фахівцями в онлайн-чаті або замовте зворотний дзвінок. Ми відповімо в найкоротший термін і допоможемо з оформленням.