Взяти кредит в Запоріжжі

Сума
Скільки Ви хочете отримати
500 грн 20000 грн
На який термін
7 днів 30 днів
Інформація про кредит:
Ви берете:
до:
Знижка:
30%
До сплати:
5 490 грн 5 343 грн

Вартість продовження:
7 днів:
15 днів:
30 днів:
500 грн
975 грн
1575 грн

Оформити кредит

Потрібні гроші і терміново? Credit365 надає кредити онлайн в Запоріжжі за 15 хвилин, без необхідності відвідування офісу. Наш сервіс, на відміну від банків і інших кредитних організацій, не вимагає від вас великої кількості документів, застави чи поручителів. Ми не запитуємо, навіщо вам потрібні додаткові кошти, а просто даємо їх на вигідних для вас умовах.

Все онлайн

Не потрібно відходити
від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту
Забудьте про збір довідок і нескінченної кількості документів, пошуку поручителів і застави - приділіть всього 5 хвилин на реєстрацію на сайті і протягом 15 хвилин чекайте отримання кредиту на карту (Запоріжжя).

Переваги кредиту онлайн в Запоріжжі в Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Цілодобово – наш сервіс приймає заявки і вдень і вночі. Подаєте заявку на повторний кредит? Ми не тільки відразу ж розглянемо заявку, але і перерахуємо гроші на карту в будь-який момент.
Миттєво - приділіть близько 5 хвилин на реєстрацію і оформлення заявки, розгляд якої займе до 15 хвилин, і отримайте швидкий онлайн кредит в Запоріжжі на свою особисту банківську карту, відразу ж після схвалення.
Ніякої бюрократії – для отримання позикових коштів від нашого сервісу вам не потрібно приїжджати в наш офіс і навіть виходити з дому.
Отримуйте кошти в будь-якій точці міста – де б ви не знаходилися, гроші надійдуть на вашу особисту картку, зазначену при реєстрації, і ви зможете негайно вирішити свої фінансові питання.
Найнижча відсоткова ставка в Україні – наш сервіс пропонує кредити зі ставкою від 0.7% до 1.4%.
Бонусна програма - отримуйте бонуси, залишаючи відгуки про роботу нашого сервісу в інтернеті, за запрошення друзів і погашення кредиту в строк. Ви зможете використовувати бонуси на повернення кредиту або його продовження і таким чином, економити свої гроші.
Послуга продовження (пролонгації) кредиту - не встигаєте закрити кредит вчасно? Скористайтеся продовженням кредиту на 7, 15 і 30 днів і уникайте нарахування штрафів, пені.
Переказ грошей на будь-які карти банків України - ми перераховуємо гроші на зарплатні, кредитні та платіжні банківські картки.

Як отримати швидко кредит онлайн в Запоріжжі від Credit365

Гроші на карту в Запоріжжі від нашого сервісу можна отримати, приділивши цьому близько 5 хвилин:
Оберіть суму і термін позики. На кредитному калькуляторі виберіть необхідну суму і вкажіть термін. А потім, натисніть «Оформити кредит».
Зареєструйтеся на сайті Credit365. Створіть Особистий кабінет - вкажіть номер телефону та адресу електронної пошти, а потім, придумайте і введіть пароль.
Додайте до профілю дані вашої банківської карти. Після цього система тимчасово заблокує суму до 1 гривні на вашому рахунку. Так ми виключимо можливість видачу грошей шахраям.
Підпишіть кредитний договір.

Хто може отримати швидкий кредит в Запоріжжі в Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту

Як повернути кредит в Credit365 (Запоріжжя)

Оплачуйте кредит вчасно, зручним для себе способом - онлайн або готівкою. Скористайтеся інтернет-банкінгом або сплачуйте через Особистий кабінет, де б ви не знаходилися. Якщо хочете погасити кредит готівкою - скористайтеся терміналами ПриватБанку, iBox або EasyPay.

Оформити кредит на карту в Запоріжжі

Сервіс Credit365 пропонує оформити кредит в Запоріжжі з найнижчою відсотковою ставкою в Україні (від 0.7% до 1.4%). Отримайте гроші до зарплати в Запоріжжі за вигідними умовами і вирішуйте свої фінансові питання своєчасно.
Оформити кредит
Додаткова інформація
Credit365
Контактна інформація
ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Місцезнаходження: вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001.. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №877. Приклад розрахунку річної процентної ставки: сума кредиту – 1000 грн; строк кредиту - 7 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 1069 грн.
APR - 357,7%.
Фінансова відповідальність
У разі невиконання позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію позичальника і, можливо, на його кредитному рейтингу. У разі прострочення платежу або непродовження позичальником терміну надання кредиту, з дня, наступного за днем закінчення строку повернення кредиту, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 1,5% від загальної суми кредиту, до моменту фактичного повернення кредиту.
Продовження строку користування кредитом
Позичальник може необмежену кількість разів продовжувати кредит (встановлювати нову дату повернення кредиту), сплативши комісію в установленому Офертою розмірі.