Взяти кредит в Києві

Сума
Скільки Ви хочете отримати
500 грн 20000 грн
На який термін
7 днів 30 днів
Інформація про кредит:
Ви берете:
до:
Знижка:
30%
До сплати:
5 490 грн 5 343 грн

Вартість продовження:
7 днів:
15 днів:
30 днів:
500 грн
975 грн
1575 грн

Оформити кредит

Терміновий кредит онлайн - це можливість отримати гроші на особисту картку за 15 хвилин, без довідок, застави та прихованих відсотків, всього за кілька хвилин. Вам потрібно лише зареєструватися на сайті Credit365 , завантажити скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду і відправити заявку на отримання кредиту. А далі, залишиться почекати кілька хвилин, доки гроші надійдуть на зазначену при реєстрації банківську карту, і скористатися ними.

Все онлайн

Не потрібно відходити
від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту
Ми перераховуємо гроші на карти будь-яких банків України - кредитні, зарплатні та інші платіжні карти.

Переваги онлайн кредиту в Києві від Credit365

Швидко - розглянемо заявку за 15 хвилин, а після її схвалення миттєво перерахуємо гроші на карту;
Без бюрократії - для отримання кредиту вам не потрібно буде кудись їхати та навіть виходити з дому;
Для будь-яких цілей - ми не питаємо, навіщо вам гроші, а просто даємо їх.
Продовження кредиту - користуйтеся кредитними коштами скільки хочете, сплативши послугу продовження.
З будь-якого гаджета – отримати гроші можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету (комп'ютер, планшет, смартфон).
Без большого количества документов, без поручителей и залога - отримайте кредит на карту в Києві не гаючи часу.
Вигідна бонусна програма – економте свої гроші, розраховуючись за кредит і продовжуючи його бонусами. Отримуйте бонуси за своєчасне погашення кредиту, запрошення друзів і відгуки про роботу нашого сервісу.
Найнижча відсоткова ставка в Україні – від 0.7% до 1.4%;

Як отримати швидко кредит в Києві в Credit365

Оберіть необхідну суму і термін кредиту на кредитному калькуляторі. Зауважте - система зробить розрахунок і автоматично вкаже дату і суму повернення кредиту з комісією.
Створіть особистий кабінет - вкажіть номер мобільного телефону і електронну пошту, а потім, придумайте і введіть пароль. Після цього вам надійде секретний код в SMS-повідомленні, який необхідно вказати у спливаючому вікні.
Заповніть заявку на отримання швидкого кредиту онлайн на карту в Києві. Додайте до кабінету свою банківську карту.
Натисніть «Згоден з умовами угоди». Це буде означати, що ви приймаєте умови кредитного договору і відправляєте заявку на розгляд.
НКоли ваша заявка буде розглянута, на вказаний при реєстрації телефон надійде SMS-повідомлення, і гроші надійдуть миттєво на карту.

Ви можете отримати швидкий кредит в Києві від Credit365, якщо:

Вам виповнилося 18 років
Ви — громадянин України
Маєте діючу банківську картку
Ви не маєте прострочень за кредитами

Credit365 пропонує отримати кредит будь-якому громадянину України, якому виповнилося 18 років. Вам потрібно лише оформити заявку на нашому сайті, використовуючи смартфон або комп'ютер, підключений до інтернету. Обов'язково мати особисту карту будь-якого українського банку, ідентифікаційний код і паспорт.
Важливо! Не поспішайте впадати у відчай, якщо у вас погана кредитна історія і родичі відмовляють позичити гроші - наш сервіс обов'язково допоможе в ваших фінансових питаннях.

Як погасити кредит в Credit365 (Київ)

Якщо ви отримали гроші на карту в Києві від нашого сервісу і приходить час повернення кредиту, то зробити це можна онлайн, або готівкою - як вам зручно. Щоб оплатити кредит або продовжити його онлайн, зайдіть до Особистого кабінету, скористайтеся інтернет-банкінгом або перейдіть на сайт EasyPay. Якщо зручніше оплачувати готівкою, знайдіть термінали iBox, EasyPay, ПриватБанку або зверніться в касу будь-якого банку.

Оформляйте кредит в Києві на карту

Сервіс Credit365 пропонує приступити до оформлення кредиту прямо зараз і переконатися самостійно в тому, що кредити на карту не тільки зручно оформляти, а й вигідно повертати.
Оформити кредит
Додаткова інформація
Credit365
Контактна інформація
ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Місцезнаходження: вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001.. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №877. Приклад розрахунку річної процентної ставки: сума кредиту – 1000 грн; строк кредиту - 7 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 1069 грн.
APR - 357,7%.
Фінансова відповідальність
У разі невиконання позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію позичальника і, можливо, на його кредитному рейтингу. У разі прострочення платежу або непродовження позичальником терміну надання кредиту, з дня, наступного за днем закінчення строку повернення кредиту, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 1,5% від загальної суми кредиту, до моменту фактичного повернення кредиту.
Продовження строку користування кредитом
Позичальник може необмежену кількість разів продовжувати кредит (встановлювати нову дату повернення кредиту), сплативши комісію в установленому Офертою розмірі.