Кредити для студентів за 15 хвилин

З нами ви можете:

Продление

Продовжуйте кредит скільки знадобиться, без негативних відміток в кредитній історії

Продление

Для оформлення потрібен лише паспорт та код

Продление

Погашайте і продовжуйте кредит бонусами

Продление

Знижка 35% на повторні кредити за Програмою лояльності

ПОДВІЙНИЙ КЕШБЕК ЗА КРЕДИТИ
Введіть необхідну суму
500
20000
Введіть потрібний термін
7
30
Сума кредиту:
Знижка: 50%
До сплати: 5 343 грн
Дата повернення:
Сума кешбеку - 48 грн

Видаємо кредити студентам через інтернет. Без підписання договору на папері, поручителів і офіційного працевлаштування. Візит в офіс не потрібен. Перераховуємо гроші на банківську карту будь якого українського банку протягом 15 хвилин. Термін кредиту - від семи днів до місяця. Від 500 до 5 000 гривень - для нових клієнтів, від 500 до 20 000 гривень - для постійних.

Все онлайн

Не потрібно відходити від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту

Наша мета - зробити кредити через інтернет доступними для всіх. Студенти - не виняток. Все, що потрібно щоб отримати кредит для студентів - паспорт громадянина України та ідентифікаційний код платника податків. Заповніть заявку на отримання кредиту і вже через п'ятнадцять хвилин гроші будуть на вашій картці.

Переваги кредиту для студентів в Credit365

15 хвилин

Час оформлення кредиту

від 1,3% в день

Низька процентна ставка

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту

Швидке оформлення кредиту. Для оформлення кредиту вам знадобиться доступ в інтернет і скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду. Зареєструйтеся на сайті, заповніть заявку, підтвердіть карту і отримайте гроші на карту. Від заповнення заявки до перерахування грошей пройде не більше п'ятнадцяти хвилин.
Відсутність бюрократії. Щоб отримати позику для студентів не потрібне офіційне працевлаштування, поручителі і підписання договору на папері.
Можливість отримати гроші в будь-якій точці України. Для отримання грошей немає необхідності у відвідуванні офісу кредитної організації. Ви можете оформити заявку, перебуваючи в будь-якому місті України та навіть під час подорожі за межами країни.
Продовження кредиту без штрафних санкцій. Якщо не виходить вчасно повернути гроші - активуйте послугу продовження кредиту і користуйтеся грошима далі, протягом семи, п'ятнадцяти або тридцяти днів. При цьому штрафи і санкції не нараховуються, а кредитна історія залишається без негативних змін.
Наявність бонусної програми. Заробляйте бонуси написанням відгуків про наш сервіс, запрошуючи друзів стати нашими клієнтами або просто повертаючи кредити вчасно. Зароблені бонуси можна витрачати на продовження і погашення кредиту.
Низький відсоток. Комісія в нашому сервісі - від 1,3%. Це один з найнижчих показників серед українських кредитних організацій.
Як отримати кредит для студентів в Credit365?

Як отримати кредит для студентів в Credit365?

Вибір терміну і суми кредиту. Скористайтеся кредитним калькулятором, щоб розрахувати потрібну суму и строк кредиту. Система автоматично вирахує кінцеву дату повернення і суму, яку вам потрібно буде повернути з урахуванням комісії. Після цього натисніть на кнопку "Оформити кредит".
Реєстрація на сайті. Для оформлення студентського кредиту вам знадобиться створити особистий кабінет на нашому сайті. Введіть свою адресу електронної пошти, номер мобільного телефону і придумайте пароль. На вказаний номер і адресу електронної пошти прийде пароль-підтвердження.
Оформлення заявки. Уважно ознайомтеся з умовами кредитного договору та заповніть всі необхідні поля. Проставте галочки, що підтверджують вашу згоду з умовами.
Підтвердження банківської карти. Введіть повний номер вашої картки, рік і місяць, до якого вона діє і CVV-код. Система тимчасово заблокує на вашій карті суму до однієї гривні. Після цього, введіть точне значення заблокованої суми в спеціальне поле. Це потрібно, щоб ми переконалися, що кредит оформляєте саме ви, а ваша картка не виявилася у шахраїв.
Підписання кредитного договору. Щоб підписати кредитний договір, потрібно просто натиснути на кнопку "Приймаю умови угоди". Підписання договору на папері не потрібно.
Після того, як ви натиснете кнопку "Підтвердити", заявка відправиться на розгляд. Про результати ми повідомимо вас SMS-повідомленням. Гроші надійдуть на вашу карту протягом 15 хвилин після схвалення заявки.

Погасити кредит можна за допомогою інтернет-банкінгу або готівкою. Щоб оплатити готівкою, скористайтеся терміналами ПриватБанку, EasyPay та iBox або касою найближчого банку. При оплаті готівкою використовуйте особистий кабінет на нашому сайті або систему EasyPay.

Хто може отримати студентський кредит?

Вам виповнилося 18 років

Ви не маєте прострочень за кредитами

Маєте діючу банківську картку (будь-якого банку України)

Ви — громадянин України

Отримати кредит може будь який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Для оформлення потрібен лише паспорт, ідентифікаційний код платника податків і комп'ютер, ноутбук або планшет з доступом в інтернет.

Оформити студентський кредит

Щоб взяти кредит студенту, натисніть на кнопку нижче. Якщо в процесі оформлення виникнуть труднощі, зверніться за допомогою до наших співробітників, замовивши зворотний дзвінок або написавши в онлайн-чат. Фахівці нададуть відповіді на всі ваші питання і допоможуть з оформленням.