Кредити з 18 років через інтернет

З нами ви можете:

Продление

Продовжуйте кредит скільки знадобиться, без негативних відміток в кредитній історії

Продление

Для оформлення потрібен лише паспорт та код

Продление

Погашайте і продовжуйте кредит бонусами

Продление

Знижка 35% на повторні кредити за Програмою лояльності

ПОДВІЙНИЙ КЕШБЕК ЗА КРЕДИТИ
Введіть необхідну суму
500
20000
Введіть потрібний термін
7
30
Сума кредиту:
Знижка: 50%
До сплати: 5 343 грн
Дата повернення:
Сума кешбеку - 48 грн

Видаємо мікрокредити онлайн на карту. Без бюрократії і підписання паперових документів, без довідок і поручителів. Перераховуємо гроші на будь-яку карту українського банку протягом п'ятнадцяти хвилин після підписання договору. Сума кредиту - від 500 до 5 000 гривень - для нових клієнтів, до 20 000 гривень - для постійних. Термін кредиту - від 7 днів до місяця.

Все онлайн

Не потрібно відходити від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту

Ми працюємо для того, щоб зробити отримання мікропозик на банківський рахунок простим, швидким і приємним. Щоб отримати кредит, досить бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та ідентифікаційний код. Отримати кредит в нашій компанії можуть навіть не офіційно працевлаштовані громадяни, студенти та пенсіонери.

Переваги кредиту з 18 років в Credit365

15 хвилин

Час оформлення кредиту

від 1,3% в день

Низька процентна ставка

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту

Без бюрократії і оформлення документів. Для оформлення кредиту не потрібно заповнювати договір на папері і надавати довідки. Просто зареєструйтеся на сайті і відправте заявку на розгляд.
Оперативне перерахування грошей. Вся процедура займе не більше 15 хвилин, 5 з яких піде на оформлення заявки і ще декілька - на переказ грошей. Ви отримаєте гроші саме тоді, коли вони вам знадобляться.
Можливість отримати гроші, де б ви не знаходилися. Особиста присутність при оформленні онлайн-позики з 18 років не потрібна, тому ви можете отримати гроші в будь-якому місті України та навіть перебуваючи в поїздці за кордоном.
Переклад на карти будь яких типів. Ми переводимо гроші на кредитні, зарплатні та платіжні картки всіх банків України.
Можливість продовжити кредит. Якщо ви не можете погасити кредит вчасно, скористайтеся послугою продовження кредиту. Продовжити кредит можна на сім, п'ятнадцять або тридцять днів. У період пролонгації штрафи і пені не нараховуються, а кредитна історія залишається без змін.
Низька кредитна ставка. В нашій компанії одна з найнижчих процентних ставок в Україні - від 1,3%.
Економія коштів. У нас діє бонусна програма. Зароблені бонуси можна витрачати на продовження кредиту або погашення його частини. Щоб заробити бонуси, запрошуйте друзів скористатися нашим сервісом, пишіть відгуки про нас або просто повертайте кредити у встановлений термін.
Як отримати кредит?

Як отримати кредит?

Розрахуйте термін і суму кредиту. Щоб розрахувати термін і суму кредиту, використовуйте кредитний калькулятор. Система автоматично вирахує дату і суму повернення. Після цього натисніть на кнопку "Оформити кредит".
Зареєструйте особистий кабінет. Створіть особистий кабінет на нашому сайті. Для цього вам потрібно ввести номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Після цього придумайте і підтвердіть пароль.
Оформіть заявку. Заповніть всі поля, прочитайте кредитний договір і підтвердіть згоду з його умовами.
Підтвердіть банківську карту. Введіть термін дії, номер і CVV-код вашої картки. Після цього система тимчасово заблокує на карті довільну суму до однієї гривні. Вкажіть точне значення заблокованої суми в спеціальне поле, для підтвердження того, що карта дійсно належить вам і ви маєте до неї доступ.
Підпишіть кредитний договір. Для підписання договору достатньо натиснути на кнопку "Приймаю умови угоди" та ввести секретний код, що надійде в смс-повідомленні. Роздруковувати, підписувати і сканувати договір на папері не потрібно.Після цього заявка відправиться на розгляд.
Отримайте гроші. Про результати розгляду ми повідомимо вас в SMS-повідомленні. Гроші надійдуть на вашу карту миттєво.

Хто може отримати кредит?

Вам виповнилося 18 років

Ви не маєте прострочень за кредитами

Маєте діючу банківську картку (будь-якого банку України)

Ви — громадянин України

Отримати онлайн займ з 18 років може будь який повнолітній громадянин України. Для цього потрібен лише ноутбук, планшет або смартфон з підключенням до інтернету. Ми надаємо кредити без довідки про офіційне працевлаштування. Потрібен тільки ідентифікаційний код і паспорт.

Погасити кредит можна готівкою або за допомогою інтернет-банкінгу. Щоб оплатити кредит готівкою, зверніться в касу будь якого банку або скористайтеся терміналами iBox, ПриватБанку або EasyPay. Щоб перерахувати гроші зі своєї картки, скористайтеся особистим кабінетом у нас на сайті або системою переказів EasyPay.

Оформити кредит з 18 років

Щоб оформити онлайн займ на карту з 18 років, натисніть на кнопку, розташовану нижче. Якщо у вас виникнуть складнощі з оформленням, зверніться до наших співробітників, написавши в онлайн-чат або замовивши зворотний дзвінок. Фахівці кредитного відділу нададуть відповіді на всі питання і допоможуть з оформленням.