Програма лояльності

Відповідальність і чесність - те, що цінується завжди. В Credit365 цей принцип став основою програми лояльності: надаємо вам можливість самостійно впливати на величину своєї знижки на кредити.

Як отримати знижку

Для отримання знижки потрібно просто вчасно оплачувати кредити. Чим більше кредитів поспіль сплачені без прострочень, тим вищий рівень лояльності і більша знижка. Максимальна знижка - 35%.

loyalty-stairway * знижка не потребує введення промокоду і застосується автоматично, при оформленні наступного кредиту

Новим клієнтам - максимальна знижка

Ті, хто вирішив познайомитися з сервісом Credit365 і вперше оформлює кредит - отримують максимальну знижку 35% на наступну позику, і зберігають її весь час, доки сплачують кредити без прострочень. Це допоможе нам познайомитися один з одним і зробить співробітництво вигідним та приємним.

Максимальний рівень лояльності новим клієнтам

Просто не допускайте прострочень і зберігайте максимальну знижку

Як використовувати знижку

Щоб використовувати знижку не потрібно нічого робити :) просто оформляйте кредит і знижка автоматично приміниться і відобразиться на кредитному калькуляторі.

Знижка згоріла, як її повернути?

Якщо погашення кредиту було з простроченням, накопичена знижка згорає. Але, її знову можна накопичити, починаючи з 10% за повернення одного кредиту без прострочення.

Не чекайте акцій і промокодів на знижки! Накопичуйте самостійно свою знижку в Credit365 і використовуйте її без обмежень!