Як взяти кредит

Наша мета – зробити онлайн-кредити доступними для всіх громадян України. Для отримання кредиту не потрібні поручитель, застава чи пакет документів, необхідний в банках. Потрібен лише комп'ютер, інтернет і карта будь-якого банку України. Щоб отримати гроші, не потрібно навіть виходити з дому. Оберіть термін та суму кредиту, оформіть заявку і дочекайтеся її схвалення. На оформлення заявки у ви витратите не більше п'яти хвилин, а через 15 хвилин вже отримаєте відповідь, та гроші на свою карту.


Крок 1

Оберіть суму та строк кредиту

Оберіть на кредитному калькуляторі бажану суму і строк кредиту. Мінімальний термін кредиту – 7 днів, максимальний – 30 днів. Максимальна сума кредиту для нових клієнтів – 5 000 гривень, для постійних клієнтів сума збільшується до 20 000 гривень. Після цього натисніть на кнопку «Оформити кредит».
Перший кредит:
від 500 грн до 5000 грн
Повторний кредит:
від 500 грн до 20 000 грн
Крок 2

Зареєструйте Особистий кабінет

Особистий кабінет – це Ваш центр управління кредитами на нашому сайті. Щоб створити Особистий кабінет, вкажіть адресу своєї електронної пошти, номер мобільного телефону та придумайте пароль. Після цього, на Ваш телефон і електронну пошту надійде повідомлення з кодом перевірки. Введіть їх у відповідні поля, щоб підтвердити свій доступ. Якщо Ви вже отримували кредит в Credit365 – увійдіть в особистий кабінет, використовуючи свої логін і пароль.

Крок 3

Заповніть заявку на кредит

Заповніть заявку та ознайомтеся з правилами надання кредиту. Середній час заповнення заявки – 5 хвилин. Уважно введіть всю необхідну інформацію. Всі поля обов'язкові для заповнення. Перегляньте Порядок надання кредитів та підтвердіть свою згоду. Натисніть на кнопку «Далі».

Крок 4

Підтвердіть банківську карту

Введіть дані Вашої банківської карти: номер, строк дії та CVV-код (3 останні цифри на звороті карти). Натисніть на кнопку «Підтвердити». Після цього, на Вашій карті тимчасово заблокується сума до 1 грн. Щоб підтвердити, що саме Ви є власником картки і маєте до неї доступ, вкажіть значення цієї суми в копійках, в Особистому кабінеті. Про те, як дізнатися значення заблокованої суми читайте тут.

Крок 5

Підпишіть кредитний Договір

Уважно ознайомтеся з умовами кредитного Договору, і натисніть на кнопку "Приймаю умови". Зверніть увагу, що згідно з положеннями Закону України № 675-VIII від 03.09.2015 «Про електронну комерцію», угоди в електронному вигляді укладаються за допомогою електронного підпису одноразовим ідентифікатором.
Після цього заявка відразу надійде на розгляд.

Крок 6

Отримайте гроші на карту

Як тільки заявка буде оброблена, Ви отримаєте SMS-повідомлення на номер, вказаний під час реєстрації. Гроші на карту надійдуть через кілька хвилин, після схвалення заявки. Якщо в процесі оформлення кредиту у Вас виникли труднощі, наші фахівці зі служби підтримки, з радістю Вам допоможуть, тел.: 0 800 210 365 (безкоштовно з усіх номерів в межах України).