Взяти кредит в Харкові

Сума
Скільки Ви хочете отримати
500 грн 20000 грн
На який термін
7 днів 30 днів
Інформація про кредит:
Ви берете:
до:
Знижка:
30%
До сплати:
5 490 грн 5 343 грн

Вартість продовження:
7 днів:
15 днів:
30 днів:
500 грн
975 грн
1575 грн

Оформити кредит

Гроші потрібні завжди, а часом вони ще потрібніші ... Шкода, що не завжди вони є в потрібній кількості і в дійсно необхідний момент. В такий момент важливо знати, де ви зможете взяти потрібну суму. Можна витрачати багато часу на дзвінки, нескінченний збір документів або походи по відділенням банків, а можна звернутися в Credit365 і за 15 хвилин вирішити свої фінансові проблеми. Без застави, поручителів і довідок - не виходячи з дому!
Ніякого збору стоси документів, довідок, застав і поручителів - тільки паспорт і код.

Переваги онлайн-кредиту в Харкові від Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Ніякої бюрократії - отримуйте швидкий кредит онлайн в Харкові з будь-якої точки міста (і навіть за містом). Головне - Підключення пристрою (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон) до інтернету;
Всього за 15 хвилин - ваша заявка буде розглянута і в разі позитивної відповіді гроші на карту будуть відправлені відразу ж;
На будь-які цілі - Ми не обмежуємо мети вашого кредиту, а просто надаємо гроші на вирішення будь-яких фінансових питань (пропонуємо кредити для нових клієнтів від 500 грн до 5000 грн на термін від 7 до 30 днів і до 20 000 грн на термін до 30 днів - для постійних клієнтів);
Послуга продовження кредиту - ми робимо все, щоб повернення позики було комфортним вас. Ви самостійно можете продовжити термін користування кредитними коштами на 7, 15 і 30 днів.
Найнижча відсоткова ставка в Україні – від 0.7% до 1.4%;
Економте власні фінанси – розраховуйтеся за продовження або погашення кредиту бонусами. Отримуйте їх за відгуки про роботу нашого сервісу, запрошення друзів і своєчасне погашення кредиту.

Як отримати швидко займ в Харкові в Credit365?

Скористайтеся кредитним калькулятором. Вкажіть суму і термін кредиту, і система автоматично розрахує суму до повернення і дату виплати позики.
Зареєструйтеся та створіть особистий кабінет. Вкажіть в спеціальному полі номер свого мобільного телефону, адресу електронної пошти та придумайте пароль.
Оформіть заявку на отримання швидкого кредиту на карту в Харкові.
Додайте банківську карту. Введіть дані карти, на яку бажаєте отримати кредит. Після цього, система тимчасово заблокує на ній суму до 1 гривні, і вам необхідно буде вказати цю суму. Так ми зможемо підтвердити, що картою не користуються шахраї.
Підпишіть кредитний договір. Натиснувши «Згоден з умовами угоди» ви підписуєте кредитний договір і відправляєте заявку на розгляд.

Хто може отримати терміновий кредит у Харкові?

Вам виповнилося 18 років
Ви — громадянин України
Маєте діючу банківську картку
Ви не маєте прострочень за кредитами

Credit365 пропонує отримати кредит на карту в Харкові кожному громадянину України, якому вже виповнилося 18 років. Майбутньому позичальникові важливо мати особисту банківську карту і не мати діючих прострочень за кредитами.

Погашення кредиту в Харкові

В Credit365 ви можете не тільки швидко взяти кредит, але і комфортно його повернути. Сплачуйте кредит через інтернет - скористайтеся Особистим кабінетом, сайтом EasyPay або інтернет-банкінгом.
Щоб оплатити кредит готівкою - скористайтеся терміналами Приват, iBox, або EasyPay.

Оформляйте кредит онлайн в Харкові

Credit365 - сервіс, який допоможе вам у вирішенні будь-яких фінансових труднощів. Чи хочете ви зробити дорогі подарунки рідним або подарувати яскраві відчуття дорогим людям, а може вам потрібно терміново віддати борг, або дуже потрібні додаткові гроші до зарплати в Харкові на непередбачені витрати - ми обов'язково допоможемо в будь-яких ваших фінансових потребах.
Подавайте заявку на отримання кредиту в нашому сервісі вже зараз і отримайте гроші на будь-які цілі на особисту банківську карту прямо зараз.
Оформити кредит
Додаткова інформація
Credit365
Контактна інформація
ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Місцезнаходження: вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001.. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №877. Приклад розрахунку річної процентної ставки: сума кредиту – 1000 грн; строк кредиту - 7 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 1069 грн.
APR - 357,7%.
Фінансова відповідальність
У разі невиконання позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію позичальника і, можливо, на його кредитному рейтингу. У разі прострочення платежу або непродовження позичальником терміну надання кредиту, з дня, наступного за днем закінчення строку повернення кредиту, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 1,5% від загальної суми кредиту, до моменту фактичного повернення кредиту.
Продовження строку користування кредитом
Позичальник може необмежену кількість разів продовжувати кредит (встановлювати нову дату повернення кредиту), сплативши комісію в установленому Офертою розмірі.