Запитання та відповіді

Перший в Україні сервіс кредитування через інтернет. Ми надаємо швидкі і зручні кредити для всіх громадян України. Детальніше про наш сервіс читайте у розділі Про нас.
Від 500 до 20 000 гривень. Для нових клієнтів максимальна сума - 5000 гривень.
Комп'ютер, інтернет, банківська картка будь-якого банку України, оформлена на ваше ім'я.

Як отримати кредит?

Громадянство України. Вік від 18 до 75 років.
Не має значення, в якому місті ви живете або перебуваєте. Ми працюємо на всій території України. Кредит оформлюється через інтернет, а гроші перераховуємо на банківську карту.
Ні. Ми працюємо через інтернет і візит в наш офіс не знадобиться.
Ніяких. Просто вкажіть в заявці свій ідентифікаційний код, номер мобільного телефону та номер банківської карти.
На карту будь-якого українського банку. Карта має бути активна та оформлена на ваше ім'я.
Так, якщо ви – фізична особа-підприємець та карта видана на ваше ім'я.
Ні. Новий кредит ви можете отримати тільки погасивши попередній.

Оформлення кредиту

Оберіть суму і строк кредиту на кредитному калькуляторі і натисніть кнопку «Взяти кредит». Заповніть анкету та підтвердіть згоду з умовами кредитування. Детальніше – у розділі Як взяти кредит.
Ми підготували для вас детальну інструкцію з реєстрації електронної поштової скриньки в основних поштових сервісах. Щоб ознайомитися, будь ласка, перейдіть за цим посиланням.
15 хвилин – для першого кредиту. 5 хвилин – при повторних зверненнях.
Заявка оформлюється тільки на сайті. Якщо у вас виникли труднощі – зателефонуйте за номером 0-800-210-365 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів по Україні). Служба підтримки проведе вас через всі етапи оформлення в голосовому режимі.
Змінити дані в Особистому кабінеті, на вкладці «Мої дані»
Ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон та електронну пошту, вказані під час реєстрації.
Відразу після схвалення заявки. Середній час розгляду заявки — 15 хвилин.
Відмовитися від кредиту після схвалення заявки не можна. Відмова можлива лише на стадії оформлення заявки.

Перевірка банківської картки

Щоб підтвердити, що Ваша картка знаходиться під Вашим контролем, а не в руках шахраїв.
Це тризначний код на зворотній стороні Вашої картки. Використовується для перевірки дійсності картки при проведенні будь-яких операцій в інтернеті.
Так. Ваші дані використовуються тільки для оформлення кредиту і передаються по захищеному каналу. Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних та їх нерозголошення третім особам (вийняток – випадки, передбачені законодавством України).
Якщо до Вашого банківського рахунку підключена послуга sms-банкінгу – Ви отримаєте смс-повідомлення, в якому буде вказана заблокована сума. Якщо смс не приходить, або у Вас не підключена послуга sms-банкінгу – перевірте суму через інтернет-банкінг, або зателефонуйте на гарячу лінію Вашого банку, та уточніть значення заблокованої суми.

Кредитний договір

Згідно ст. 12 ЗУ «Про електронну комерцію» — це алфавітно-цифрова послідовність символів, за допомогою якої Ви можете підтвердити свою особистість, здійснюючи операції в інтернеті. Прикладом одноразового ідентифікатора може бути код, який відправляється користувачеві за допомогою sms-повідомлення для входу в систему.

Погашення кредиту

Безготівковий розрахунок: через особистий кабінет на нашому сайті або інтернет-банкінг вашого банку. Готівковий розрахунок - через термінали Ibox, EasyPay або ПриватБанк, в касі будь-якого банку України. Детальніше – у розділі Як погасити кредит.
Так, ви можете погасити кредит в будь-який день. Перед здійсненням платежу перевірте суму до сплати у вашому особистому кабінеті.
Згідно з Кредитним Договором, у випадку прострочення платежу, процентна ставка за користування кредитом перераховується, і становить 1,4% від суми Кредиту за кожну добу прострочення кредиту.
Відразу ж, після отримання смс-повідомлення про погашення поточного кредиту.

Продовження термiну кредиту

Послуга продовження кредиту дозволяє перенести дату оплати, без нарахування пені та змін у кредитній історії. Оплативши послугу продовження, ви можете користуватися кредитом довше на 7, 15 або 30 днів, в залежності від обраного терміну. Детальніше про послугу продовження кредиту читайте тут.
Увійдіть в Особистий кабінет, на вкладці "мій кредит" оберіть термін продовження (7,15 або 30 днів), та натисніть на кнопку «Продовжити».
Стільки, скільки вам знадобиться.

Бонусна програма

Бонуси – це економія ваших грошей. Оплачуйте бонусами частину кредиту або продовжуйте його строк.
Погасіть кредит вчасно, залиште відгук про компанію Credit365 або запросіть друга скористатися сервісом. Детальніше – у розділі Бонусна програма.

Особистий кабінет

Особистий кабінет - це ваша персональна сторінка на сайті Credit365. В особистому кабінеті ви можете оформити заявку, продовжити або погасити кредит, отримати бонуси і знижку на наступний кредит. Також там відображається актуальна інформація щодо поточного кредиту – термін і сума до сплати.
Якщо ви забули пароль – натисніть на кнопку «нагадати пароль» знизу екрану.
Зайдіть в Особистий кабінет і перейдіть на вкладку «Мої дані». В поле, де вказана поточна адреса електронної пошти, введіть нову адресу і натисніть на кнопку «Зберегти». Після цього, натисніть «Підтвердити електронну пошту», та введіть код підтвердження, який прийде на нову поштову адресу.

Відмова у наданні кредиту

Найпоширеніші причини відмови: ви не громадянин України, вам менше 18 чи більше 75 років, у вас немає постійного доходу. Крім того, відмова може прийти, якщо ви допустили помилку при заповненні заявки, або якщо ви значитесь в реєстрах боржників кредитних організацій. Детальніше – на сторінці Чому мені відмовили в наданні кредиту?
Оформити повторну заявку можна через 30 днів, після попереднього звернення.