Взяти кредит в Одесі

З нами ви можете:

Продление

Продовжуйте кредит скільки знадобиться, без негативних відміток в кредитній історії

Продление

Для оформлення потрібен лише паспорт та код

Продление

Погашайте і продовжуйте кредит бонусами

Продление

Знижка 35% на повторні кредити за Програмою лояльності

ПОДВІЙНИЙ КЕШБЕК ЗА КРЕДИТИ
Введіть необхідну суму
500
20000
Введіть потрібний термін
7
30
Сума кредиту:
Знижка: 50%
До сплати: 5 343 грн
Дата повернення:
Сума кешбеку - 48 грн

Завдяки Credit365 ви можете швидко вирішити будь-які фінансові питання. Надішліть заявку на отримання кредиту онлайн в Одесі на нашому сайті і вже через 15 хвилин зможете розпоряджатися додатковими коштами. Ми не вимагаємо додаткових гарантів, купи документів, натовпу поручителів чи застави для забезпечення повернення кредиту, а даємо гроші на будь-які ваші цілі.

Все онлайн

Не потрібно відходити від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту

Кредит на карту в Одесі від нашого сервісу не вимагає виїзду в офіс - подавайте заявку онлайн з будь-якого пристрою (смартфона, планшета, комп'ютера і ноутбука) і розпоряджайтеся грошима як вам завгодно, як тільки вони надійдуть на вашу банківську карту.

Переваги онлайн-кредиту в Одесі від Credit365

15 хвилин

Час оформлення кредиту

від 1,3% в день

Низька процентна ставка

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту

Швидкий кредит на карту в Одесі не виходячи з дому. Ніяких поїздок по офісах і очікувань, без застави, довідок про доходи та поручителів. Заповнюйте заявку на отримання кредиту із зручного для себе пристрої (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон) і чекайте надходження грошей на карту.
Миттєвий переказ грошей на карту. Ми розглядаємо кожну вашу заявку без затримок і відправляємо гроші відразу ж після схвалення.
Отримуйте кредитні кошти всюди, де б не знаходилися, на особисту картку. В межах міста, або за його межами, вдома або у відрядженні ви зможете швидко вирішити свої фінансові питання.
Користуйтеся послугою продовження (пролонгації) кредиту. Якщо наближається дата повернення кредиту,чи ви або ви розумієте що не знайдете грошей на погашення вчасно, то продовження кредиту - вихід, який дозволить вам уникнути пені, штрафів та негативних оцінок в кредитній історії.
Низька кредитна ставка в Україні - від 1,3%.
Щедра бонусна система – ми пропонуємо вам економити гроші і розраховуватися за продовження чи сплачувати кредит бонусами. Бонуси ви можете отримати за відгуки про роботу сервісу в інтернеті, запрошення друзів і повернення позик в термін.

Як отримати швидко кредит в Одесі в Credit365

Хочете отримати кредит на карту в Одесі за 15 хвилин?
Скористайтеся кредитним калькулятором - оберіть суму і термін кредиту та натисніть на кнопку «Оформити кредит». Система автоматично визначить суму і дату повернення.
Створіть Особистий кабінет. Для цього, вкажіть номер телефону та адресу електронної пошти, а потім придумайте і введіть секретний пароль.
Вкажіть банківську карту. Вкажіть дані вашої карти на яку бажаєте отримати кредит. Далі, система заблокує випадкову суму до 1 гривні, а вам необхідно буде вказати цю суму в спеціальному поліі. Це підтвердить, що картою не користуються шахраї.
Натисніть «Приймаю умови угоди» для підписання кредитного договору.

Хто може отримати гроші на карту в Одесі від Credit365

Вам виповнилося 18 років

Ви не маєте прострочень за кредитами

Маєте діючу банківську картку (будь-якого банку України)

Ви — громадянин України

Терміново потрібні гроші до зарплати? - в Одесі саме Credit365 надає весь спектр кредитних послуг кожному повнолітньому громадянинові України. Якщо вам виповнилося 18 років і є карта будь-якого банку України, ви можете подати заявку на отримання кредиту в нашому сервісі з будь-якого пристрою (комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон), підключеного до інтернету.
Ми підходимо до розгляду кожної заявки індивідуально, тому навіть якщо у вас погана кредитна історія, але немає діючих прострочень за кредитами, ви можете отримати позику в нашому сервісі.

Як погасити кредит в Credit365 (Одеса)

Ви можете вносити кошти для погашення або продовження кредиту, онлайн або готівкою. Скористайтеся інтернет-банкінгом, перейдіть на сайт Easy Pay або заходьте в особистий кабінет і сплачуйте кредит не виходячи з дому. А якщо зручно оплатити кредит готівкою - знайдіть будь-який термінал ПриватБанку, iBox, EasyPay, або відвідайте касу будь-якого банку і зробіть необхідний платіж.

Оформити кредит в Одесі

Щоб взяти кредит терміново в Одесі, вам потрібно натиснути на кнопку «Оформити кредит» (вона розташована нижче), приділити 5 хвилин на оформлення заявки, і дочекатися переказу коштів на карту, зазначену при реєстрації.
Є питання? Напишіть нам в онлайн-чат, зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок нашого фахівця в зручний для вас час.