Швидкий кредит на карту

Сума
Скільки Ви хочете отримати
500 грн 20000 грн
На який термін
7 днів 30 днів
Інформація про кредит:
Ви берете:
до:
Знижка:
30%
До сплати:
5 490 грн 5 343 грн

Вартість продовження:
7 днів:
15 днів:
30 днів:
500 грн
975 грн
1575 грн

Оформити кредит

Видаємо швидкі позики на карту. Присутність позичальника, поручителі і довідка про доходи не потрібні. Від заповнення заявки до переказу грошей проходить не більше п'ятнадцяти хвилин. Для нових клієнтів максимальна сума кредиту - 5000 гривень, для постійних - 20 000 гривень. Термін кредиту - від семи до тридцяти днів. Гроші переводимо на будь-які карти, випущені українськими банками.

Все онлайн

Не потрібно відходити
від комп'ютера та відвідувати банк

Паспорт і код

Не треба приносити і заповнювати цілий стос документів (просто заповніть заявку на сайті)

Кредит протягом 15 хвилин

Рішення приймається за 15 хвилин і гроші відразу перераховуються на Вашу карту

Ми робимо все, щоб швидка позика грошей була простою і доступною для всіх повнолітніх громадян України. Оформляємо кредити студентам і пенсіонерам. Для отримання позики потрібен ноутбук, смартфон або планшет з доступом до інтернету, паспорт громадянина України та ідентифікаційний код платника податків.

Переваги позики в Credit365

1.

15 хвилин

Час оформлення кредиту
2.

від 0,7% в день

Найнижча відсоткова ставка
3.

до 20 000 грн

Максимальна сума кредиту
Оперативність. Ви отримуєте гроші саме тоді, коли вони вам потрібні. На заповнення заявки, її схвалення і перерахування грошей знадобиться не більше п'ятнадцяти хвилин.
Відсутність бюрократії. Ми довіряємо своїм клієнтам. Щоб оформити швидкий кредит на карту, потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код. Не вимагаємо довідку про доходи, поручителів та підписання паперового договору.
Простота. Ми розробили алгоритм оформлення кредиту, зрозумілий і студентам і пенсіонерам.
Легке продовження кредиту. Якщо ви не встигаєте погасити кредит вчасно, ви можете продовжити його на 7, 15 або 30 днів, без штрафних санкцій і змін в кредитній історії.
Можливість заощадити. Завдяки бонусній програмі для постійних клієнтів, ви можете економити гроші, оплачуючи бонусами продовження кредиту і навіть частково оплачувати кредит за рахунок бонусів. Для участі в програмі потрібно написати відгук про наш сервіс, запросити друга скористатися нашими послугами або просто вчасно повернути кредит.
Оформлення позики в будь-якій точці України. Завдяки тому, що весь процес оформлення позики і перерахування грошей відбувається онлайн, ви можете швидко отримати гроші в кредит на карту в будь-якій точці України або навіть за її межами.
Мінімальний відсоток. Комісія нашого сервісу - від 0,7% в день. Це мінімальна ставка серед українських кредитних організацій.

Як отримати позику на карту в Credit365?

Вибір суми і терміну позики. Скористайтеся кредитним калькулятором, щоб розрахувати потрібну суму, термін позики і відсотки, які потрібно буде оплатити.
Створення особистого кабінету. Щоб створити особистий кабінет, потрібно натиснути на кнопку "Оформити кредит" і ввести свої дані: номер мобільного телефону, адресу електронної поштової скриньки, придумати пароль. Після того, як в SMS-повідомленні надійде код, його потрібно вказати в особистому кабінеті, підтвердивши реєстрацію.
Оформлення заявки. Ознайомтеся з умовами надання позики, заповніть поля з необхідною інформацією та підтвердіть, що ви згідні з умовами договору.
Верифікація банківської карти. Щоб переконатися, що ваша картка не знаходиться в руках шахрая, ми заблокуємо на ній довільну суму до однієї гривні. Для цього потрібно ввести номер карти, та значення суми, заблокованої на карті.
Підписання договору і підтвердження заявки. Натисніть на кнопку "Приймаю умови угоди", та введіть код, який отримаєте в смс-повідомленні. Після цього заявка надійде на розгляд.
Отримання грошей. Як тільки заявка буде оброблена, система надішле на ваш номер телефону повідомлення з підтвердженням. Гроші надійдуть на карту протягом п'ятнадцяти хвилин.

Хто може отримати позику?

Вам виповнилося 18 років
Ви — громадянин України
Маєте діючу банківську картку
Ви не маєте прострочень за кредитами

Оформити швидку позику грошей на нашому сайті може будь який громадянин України, якому виповнилося 18 років, і який не має прострочених кредитів. Для оформлення знадобиться паспорт і код. Довідки про доходи і офіційне працевлаштування не потрібні, як і поручителі або підписання паперового договору. Ви можете скористатися будь яким пристроєм з доступом до інтернету для отримання кредиту.

Як сплатити отриманий кредит?

Ми постаралися зробити так, щоб повернути кредит було не складніше, ніж отримати гроші онлайн на карту. Щоб повернути кредит, ви можете скористатися інтернет-банкінгом, особистим кабінетом на нашому сайті або системою Easy Pay. Якщо вам зручніше повертати гроші готівкою, використовуйте термінали ПриватБанку або iBox. Крім цього можна повернути гроші через касу будь-якого українського банку.

Оформити позику грошей на карту

Натисніть на кнопку "Оформити кредит", щоб перейти до заповнення заявки. Це займе не більше п'яти хвилин, а ще через п'ятнадцять гроші будуть у вас на карті.

Якщо ви не можете заповнити заявку самостійно, щоб отримати швидку позику на карту в Україні зв'яжіться з нашими фахівцями, написавши в онлайн-чат або заповнивши форму замовлення зворотного дзвінка. З вами зв'яжуться в найкоротший термін, дадуть відповідь на питання і допоможуть пройти всі етапи оформлення заявки.

Оформити кредит
Додаткова інформація
Credit365
Контактна інформація
ТОВ “АІА ФІНАНС ГРУП”. Місцезнаходження: вул. Михайлівська 15/1 літ.Б, Київ, 01001.. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №877. Приклад розрахунку річної процентної ставки: сума кредиту – 1000 грн; строк кредиту - 7 днів; загальна сума (основна сума та проценти), яку необхідно буде сплатити – 1069 грн.
APR - 357,7%.
Фінансова відповідальність
У разі невиконання позичальником своїх зобов'язань, може бути розпочато процес стягнення боргу, і право стягнення може бути передано третім особам, що негативно вплине на кредитну історію позичальника і, можливо, на його кредитному рейтингу. У разі прострочення платежу або непродовження позичальником терміну надання кредиту, з дня, наступного за днем закінчення строку повернення кредиту, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 1,5% від загальної суми кредиту, до моменту фактичного повернення кредиту.
Продовження строку користування кредитом
Позичальник може необмежену кількість разів продовжувати кредит (встановлювати нову дату повернення кредиту), сплативши комісію в установленому Офертою розмірі.