Максимальний термін кредиту за мінімальний процент

Одна, з головних переваг нашого сервісу – прозорість розрахунку умов. Оформлюючи кредит в Credit365, ви одразу бачите кінцеву суму та строки оплати. Без будь-яких прихованих оплат, штрафів за дострокове погашення та «фантомних» відсотків. А тепер ми робимо ще один крок назустріч клієнтам, і запускаємо нову акцію:

Користуйтеся кредитом довше, за менший процент.

Чим довше ви користуєтеся кредитом – тим меншу відсоткову ставку ви сплачуєте. Якщо, взявши кредит на тиждень, ви маєте сплатити 1,4% на день, то за два тижні кредитування — комісія скоротиться до 1,3%. Якщо ж, ви взяли кредит на максимально можливий термін – тридцять днів – процентна ставка складатиме лише 1,06% на день.

Крім того, кожен раз, коли ви погашаєте кредит у Credit365, для вас збільшується ліміт доступної суми кредитування — на одну тисячу гривень. І так, допоки сума не досягне максимуму – 10 000 грн.

На сьогоднішній день, це найменша відсоткова ставка в Україні. Не вірите? Перевірте. А коли переконаєтеся в цьому, просто натисніть «Оформить кредит».

Якщо у вас виникли фінансові труднощі - потрібно сплатити незаплановану покупку, затримали заробітну плату, виникла інша форс-мажорна ситуація – звертайтеся. Ми завжди раді допомогти.
Щоб отримати кредит, потрібен лише комп'ютер, інтернет і ваше бажання.

Ви можете отримати кредит вже за 15 хвилин, якщоВам виповнилось 18 років

Ви — громадянин України


У Вас є діюча банківська картка

У Вас немає прострочень за кредитами

Беріть кредит на більший термін та сплачуйте менше.