Чому мені відмовили в наданні кредиту?

Ознайомтеся зі списком можливих причин відмови:

Ви не є громадянином України
Ми українська компанія і видаємо кредити тільки громадянам України. Отримати кредит в Credit365, не будучи громадянином України не можна.
Вам менше 18 років
Згідно з чинним в Україні законодавством, цивільна дієздатність настає тільки після досягнення 18 років. До повноліття отримати кредит можна.
Ви значитесь в реєстрі боржників
Під час обробки заявки, ми користуємося даними Бюро кредитних історій, куди надходить вся інформація про отримані та погашені кредити. Якщо у вас є прострочений і непогашений борг, ви не зможете отримати кредит.
Ви вказали не дійсні дані, або допустили помилку під час заповнення заявки
Мабуть, найпоширеніша причина відмови. Допустивши помилку під час реєстрації, ви надали нам не вірні дані. Видати кредит, у такому випадку, ми не зможемо.
Ви не маєте постійного доходу.
Ми прагнемо допомогти у важкій ситуації, але хочемо бути впевнені в тому, що ви зможете повернути кредит. Якщо у вас немає постійного доходу – заробітної плати, стипендії, пенсії – видати кредит ми не зможемо.
Як можна змінити рішення по заявці?

Найпоширенішою причиною відмови є погана кредитна історія. Але часто, клієнти навіть не знають про те, що значаться в реєстрі боржників. Тому, ми вирішили допомогти вам в цьому, і попросили партнерів сформувати знижений тариф для клієнтів Credit365, на перевірку кредитної історії:

Українське Бюро Кредитних Історій - 30 грн Отримати звіт
Первое Всеукраинское Бюро Кредитных Историй - 30 грн Отримати звіт