Чому мені відмовили в наданні кредиту?

Поширені проблеми та методи їх вирішення

Наша мета – доступні кредити для всіх жителів України, без бюрократії, застави та поручителя. На жаль, бувають ситуації, коли ми не можемо схвалити заявку на кредит. Нижче, ми зібрали найпоширеніші проблеми клієнтів при отриманні кредиту, та шляхи вирішення деяких з них.

Найпоширеніші причини відмови

1. Ви — не громадянин України.
Ми — українська компанія, і надаємо кредити тільки громадянам України. Отримати кредит в Credit365, не являючись громадянином України не можливо.
2. Вам не виповнилося 18 років.
Згідно з чинним в Україні законодавством, цивільна дієздатність настає тільки після досягнення 18-річного віку. До повноліття отримати кредит не можна.
3. Ви значитеся у реєстрі боржників.
Під час обробки заявки, ми користуємося даними Бюро кредитних історій, куди надходить вся інформація про отримані та погашені кредити. Якщо у вас є прострочений і непогашений борг, ви не зможете отримати кредит.
4. Ви вказали не дійсні дані, або допустили помилку під час заповнення заявки.
Мабуть, найпоширеніша причина відмови. Допустивши помилку під час реєстрації, ви надали нам не вірні дані. Видати кредит, у такому випадку, ми не зможемо.
5. Ви не маєте постійного доходу.
Ми прагнемо допомогти у важкій ситуації, але хочемо бути впевнені в тому, що ви зможете повернути кредит. Якщо у вас немає постійного доходу – заробітної плати, стипендії, пенсії – видати кредит ми не зможемо.


Як змінити рішення по кредиту?

В першу чергу, перевірте, чи правильно ви заповнили заявку. Найчастіше, причиною відмови стають помилки при оформленні. Перейдіть на вкладку« Мої дані. » в Особистому кабінеті, на нашому сайті, та уважно перевірте вказані дані – прізвище, ім’я та по-батькові, номер і серію паспорта. Якщо ви знайшли помилку – виправте її, та напишіть на адресу support@credit365.ua. Після цього, вашу заявку переглянуть повторно.

Якщо, надані та фактичні дані збігаються, перевірте свою кредитну історію. Ви можете скористатися одним із сайтів Бюро кредитних історій. Непогашена заборгованість за кредитом, або нізький кредитний рейтинг – часті причини відмови в наданні кредиту. Сплатіть кредит, або виправте свій рейтинг,та звертайтеся до нас знову. Вашу повторну заявку, може бути рогнянуто через 30 днів, після отримання відмови.

Під час повторного звернення, Вам не знадобиться заповнювати заявку знову. Просто зайдіть до свого Особистого кабінету, оберіть суму та строк кредиту і натисніть на кнопку «Оформити кредит».

Якщо у вас виникли труднощі чи залишилися запитання, зв'яжіться з відділом підтримки клієнтів, по телефону
0 800-210-365 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України).