Як зареєструвати електронну пошту


Незважаючи на велику кількість соціальних мереж і різноманітних месенджерів, які дозволяють обмінюватися миттєвими повідомленнями, електронна пошта залишається основним формальним способом спілкування в інтернеті. За допомогою електронної пошти відбувається авторизація на більшості сайтів. Credit365 - не виняток. Щоб отримати онлайн кредит на нашому сайті, необхідно зареєструватися, вказавши адресу електронної пошти.

Для тих, хто не дуже добре орієнтується в інтернет-технологіях, ми підготували детальну інструкцію щодо реєстрації електронного поштової скриньки в основних поштових сервісах.

Найбільші поштові сервіси GMail, Ukr.net, ЯндексПошта і поштовий сервіс Mail.ru. Реєстрація поштової скриньки на будь-якому з сервісів досить проста і займе не більше п'яти хвилин.


Реєстрація поштової скриньки Ukr.net

Щоб отримати безкоштовну поштову скриньку в найбільшій безкоштовній поштовій системі України, перейдіть за адресою https://mail.ukr.net і натисніть кнопку "Отримати ящик".

2017-05-19_14-24-11.png

Система перенаправить вас на сторінку реєстрації, де потрібно уважно заповнити всі поля.

Назва поштової скриньки — ваш майбутній логін та адреса електронної пошти. Обирайте ім'я скриньки вдумливо, так, щоб згодом можна було, не соромлячись, використовувати електронну пошту в будь-яких цілях — розважальних чи робочих. Краще всього використовувати власні ім'я та прізвище — особливо, якщо вони у вас досить рідкісні. Тоді не виникне проблем з підбором імені — через дуже велику кількість користувачів електронної пошти підібрати унікальне ім'я поштової скриньки буває нелегко.

До заповнення поля "Пароль" поставтеся якомога відповідальніше. Не ставте дуже прості паролі, не використовуйте в якості пароля свою дату народження або набір цифр від одного до восьми. Такі паролі дуже легко підбираються і ваш електронний ящик може стати власністю зловмисника. Використовуйте складні паролі, що складаються з цифр і літер, написаних в різному регістрі.

В полях "Ім'я" і "Прізвище" краще використовувати свої справжні дані — тоді ви без проблем зможете використовувати поштову скриньку для робочих цілей. Дату народження вказувати не обов'язково — поштовий сервіс залишив заповнення цього поля на розсуд користувача. У поле "Ім'я відправника" автоматично переносяться ваші ім'я та прізвище, зазначені раніше.

Резервний e-mail потрібен для відновлення доступу до поштової скриньки, якщо ви забудете пароль. Якщо у вас немає іншої адреси — залиште це поле незаповненим.

Мобільний телефон вказувати обов'язково — на нього прийде SMS-повідомлення з кодом активації поштової скриньки. Це потрібно, щоб запобігти автоматичним реєстраціям та убезпечити вашу електронну поштову скриньку.

Після заповнення всіх даних натисніть на кнопку "Отримати код". На ваш телефон прийде SMS-повідомлення з кодом активації поштової скриньки. Залишилося ввести його у відповідне поле, дочекатися підтвердження — і можна переходити до роботи зі своєю новенькою поштовою скринькою.


Реєстрація поштової скриньки GMail

Щоб зареєструвати електронну поштову скриньку GMail, перейдіть за адресою Gmail.com. Браузер перенаправить вас на сторінку авторизації, де потрібно обрати опцію "Створити акаунт".


1.png


В наступному вікні потрібно заповнити поля "Ім'я", "Прізвище", придумати ім'я користувача і пароль. Після цього введіть дату народження і номер мобільного телефону.


2.png


Ім'я та прізвище. Використовуйте справжні ім'я та прізвище, це підвищить довіру до вас тих, хто буде отримувати ваші листи. Крім того, не доведеться відчувати себе ніяково, пояснюючи по телефону, як пишеться "alphadominator")).

Якщо у вас поширені ім'я та прізвище, можливо, таке ім'я вже буде зареєстровано. У такому випадку спробуйте поекспериментувати зі скороченнями та похідними від імені і прізвища. Якщо ім'я sergeyandriyashenko вже зайнято, вільними можуть виявитися sergandriyashenko або s.andriyashenko

Пароль. Не використовуйте прості паролі типу "12345", "qwerty" або "йцукен". Захистити поштову скриньку таким паролем - все одно, що залишити двері в квартиру незамкненими, вирушаючи в подорож. Придумуючи пароль, постарайтеся зробити так, щоб в ньому були як букви, так і цифри. Бажано щоб це не було осмисленою інформацією. "Sergey06" не стає сильним паролем від того, що в ньому є дві цифри.

Приклад не надійного паролю:

Приклад гарного паролю:

Alexandr21

A12bal116FcG

Якщо ви самі не можете придумати надійний пароль, скористайтеся сервісами генерації безпечних паролів, наприклад passwordist або onlinepasswordgenerator

Якщо боїтеся забути пароль - запишіть його, але зберігайте в місці, до якого не має доступу ніхто, крім вас.

Підтвердження пароля. Це поле потрібно, щоб система перевірила, чи не помилилися ви при створенні паролю. Введіть той самий пароль, що вказали вище.

Дата народження. Дату народження необов'язково ставити реальну, але зловживати цим не варто. Якщо ви вкажете, що вам ще немає вісімнадцяти років, Google заблокує поштову скриньку і не дозволить нею користуватися. Краще вводити справжні день, місяць і рік народження.

Стать Тут все просто. Виберіть вашу стать з випадаючого вікна, або залиште "Не вказано".

Мобільний телефон. Вкажіть номер вашого мобільного телефону. Якщо ви забудете ваш пароль до поштової скриньки або ваш обліковий запис вкрадуть зловмисники, ви зможете зкинути старий пароль і встановити новий, повернувши собі доступ до облікового запису. Перевірочний код, необхідний для цієї процедури прийде вам в SMS.

Запасна адреса електронної пошти. Запасна електронна пошта теж потрібна для відновлення пароля до основної. На адресу електронної пошти також приходять повідомлення про підозрілу активність у вашому основному ящику. Якщо у вас немає іншого електронного ящика - цей пункт можна пропустити.

Після того, як ви заповните всі поля, натисніть на кнопку "Далі". Перед вами з'явиться сторінка, на якій система пропонує ознайомитися з політикою конфіденційності та умов використання сервісів Google. Ознайомтеся з документом і натисніть кнопку "Приймаю". Якщо ви натиснете "Скасування" - система не дасть вам створити електронну скриньку.


3.png


Наступний етап - підтвердження аккаунта. Переконайтеся, що ввели номер телефону правильно, виберіть Текстове повідомлення (SMS) і натисніть кнопку "Продовжити". Безкоштовне SMS-повідомлення з кодом зазвичай приходить протягом хвилини.У наступному вікні введіть код підтвердження, який прийшов вам в SMS-повідомленні та натисніть кнопку "Продовжити".

Готово! Ваша електронна поштова скринька зареєстрована. Можна користуватися.

Адреса вашої електронної пошти - це ім'я користувача, символ електронної пошти і інтернет-адреса поштового сервісу. У наведеному прикладі адреса електронної пошти буде виглядати так: s.andriyashenko@gmail.com.


Реєстрація поштової скриньки Яндекс

Реєстрація електронної поштової скриньки на поштовому сервісі компанії "Яндекс" схожа на реєстрацію скриньки Gmail.

Перейдіть за адресою https://mail.yandex.ua. У вікні натисніть кнопку "Реєстрація".Заповніть необхідні поля, за тим же принципом, що і в прикладі з GMail.

На відміну від GMail, при реєстрації Яндекс сам підкаже вдале ім'я користувача (логін) і не вимагає номер телефону в обов'язковому порядку. На той випадок, якщо ви забудете пароль, сервіс передбачив опцію для його відновлення "Контрольне запитання".
Натисніть на посилання "У мене немає телефону". Оберіть зі списку контрольне питання і впишіть відповідь на нього.

Заповнивши всі поля, натисніть кнопку "Зареєструватися". Готово! Можна користуватися.Реєстрація поштової скриньки Mail.ru

Щоб зареєструвати електронну поштову скриньку на Mail.ru, перейдіть за посиланням https://e.mail.ru/login і натисніть кнопку "Реєстрація пошти".


Заповніть всі обов'язкові поля за тим же принципом, що і в прикладах з GMail і Яндекс, поставте галочку в полі захисту від автоматичних реєстрацій "Я не робот", і натисніть на кнопку "Зареєструватися".


Можна користуватися.


Оформити кредит