Кешбек-сервіси - що це таке і як вони працюють


"Вам нарахований кешбек!" - приємно отримувати такі сповіщення... А ще приємніше витрачати повернуті за покупки гроші. Як заробляти з кешбек-сервісами розповість команда Credit365.

Що таке кешбек?

Переклад терміну (англ. - повернення грошей) повністю відображає його суть. Ви купуєте річ або послугу і повертаєте частину своїх коштів, витрачених на покупку. У більшості сервісів сума кешбек коливається від 0.5% до 5%. Ряд майданчиків дає більший відсоток, але зустрічаються вони рідше.Як працюють кешбек-сервіси?

Кешбек - це пережиток купонів на знижки, які наші бабусі і мами вирізали з газет/журналів і віддавали на касі, під час оплати. Різниця в тому, що клієнт отримує реальні гроші замість знижки і не відразу, а через деякий час.

Умови кешбек придомані так, щоб бути вигідними кожному учаснику - магазину, самому сервісу і покупцеві (клієнту).

При поверненні кешбек можна самостійно обрати куди вам повертати гроші:


  1. на мобільний рахунок;
  2. на банківську карту;
  3. на електронний гаманець;
  4. інші способи (оплата онлайн-ігор та ін.).


Як вигідно користуватися кешбек-сервісом?

Щоб користуватися кешбек з вигодою, обирайте сервіс, який надає порівняння товарів з різних магазинів за певними критеріями (ціна, наявність акції та ін.). Так ви оберете послугу/товар дешевше і повернете частину своїх витрат


Економте з кешбек-сервісами

Щоб почати економити з кешбек-сервісом потрібно зареєструватися (до 5 хвилин) і просто робити покупки. Обов'язково використовуйте плагін/розширення для покупок - так ви точно дізнаєтесь, коли надийде кешбек.


Оформити кредит