Чому онлайн кредити краще брати в Credit365

Почему для оформления онлайн кредита стоит обращаться в Credit365

Майже десятиліття тому українці вперше скористалися онлайн-кредитуванням. І якщо раніше кредит через інтернет видавали всього кілька організацій, то зараз їх десятки. У цій статті ми не будемо хвалити себе, але розповімо на фактах, чому за онлайн-кредитом вам потрібно звертатися саме в Credit365 і нікуди більше.

Надійність

Якщо ви хочете отримати кредит, а не проблеми - переконайтеся, що оформлюєте заявку в надійний організації. Розглянемо критерії надійності кредитних організацій на прикладі Credit365.
Наш сервіс зареєстрований як фінансова компанія і має Ліцензію регулятора Національної комісії що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.
Credit365 надає онлайн-кредити українцям вже більше 5 років. Це означає, що люди вже давно довіряють нам в самих різних ситуаціях.
Вся необхідна інформація є на сайті, і ви можете перевірити її самостійно на сайті https://kis.nfp.gov.ua/.
Визначивши для себе головним критерієм вибору саме надійність компанії, ви зможете швидко вирішити будь-які ситуації за допомогою мікрокредитування.

Цінуємо кожного клієнта

Будь-яка компанія повинна вибудовувати свою роботу для клієнта, інакше навіщо вона працює?! Credit365 пропонує прозорі умови кредитування і цінує звернення кожного клієнта. Поки банки вимагають довідки і заставу, а інші кредитні організації підвищують комісію на отримання кредиту, ми пропонуємо клієнтам вирішити будь-які ситуації за 15 хвилин.
Наш сервіс не надає кредити під 0% для одних, і не завищує відсотки для інших клієнтів - це було б, як мінімум, нечесно. Але це не означає, що ми не робимо приємностей. Знижки на відсотки, бонуси за повернення кредиту, постійно доступні кожному нашому клієнту.
Часто у відгуках можна побачити, що представники кредитних компаній не повідомляють про прострочення кредиту, поки не нарахують серйозної пені. Наші ж фахівці нагадують про оплату вчасно, щоб ви не переплачували відсотки за кредитом або могли вчасно продовжити термін користування грошима.
Але в той же час, ми серйозно ставимося до злісних неплатників. Комісія за кредитом - це наша винагорода, що дозволяє нам щодня допомагати все більшій кількості людей і працювати над практичністю сервісу. Тому, ми не дозволяємо собі списувати заборгованість одним клієнтам, щоб потім не перекладати ці збитки на чесних і дисциплінованих позичальників.

Credit365 - експерт в області онлайн-кредитування

За більш ніж 5 років роботи в Україні, Credit365 став справжнім експертом в області онлайн-кредитування. Постійні нововведення в законодавстві і щоденні контакти з клієнтами надають необхідний досвід, щоб залишатися справжніми професіоналами в мікрокредитуванні.
Ми знаємо все про кредитування в Україні, і це дозволяє нам пропонувати найнижчу комісію за користування кредитом, відмовитися від прихованих платежів і дати можливість клієнтам оплачувати кредит, без комісії за переказ, щоб кредитування було доступним для кожного.

Якісний сервіс

Якість наших послуг підтверджується численними відгуками клієнтів і нагородами в голосуваннях і конкурсах. Кожна думка про нашу роботу зазначається і допомагає звертати увагу на проблемні сторони.
Крім того, щоб підтримувати якість послуг на висоті, кожен співробітник повинен бути справжнім професіоналом. Тому, ми постійно проводимо навчання персоналу в області знання законодавства, фінансів, психології людини.

Висновок

Звичайно, висновки у кожного будуть свої. Комусь зручніше просити гроші в борг у рідних і друзів, а хтось вибирає для отримання кредиту банки. Але бувають випадки, коли гроші потрібні прямо зараз, а друзі або банки швидко виручити не можуть. У такій ситуації допоможе саме Credit365.
Ми позиціонуємо себе не просто як фінансова компанія, що надає кредит на карту українцям. Ми намагаємося стати особистим фінансовим помічником для кожного, кому потрібні гроші.